• تاریخ: 2018-02-03
  • شناسه خبر: 25306
  • 223 بازدید

جشن انقلاب در شهرستان ترکمن برگزار شد

ارکین نیوز-به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صبح امروز جشن انقلاب با حضور الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن، معاون فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرس ...

ارکین نیوز-به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صبح امروز جشن انقلاب با حضور الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن، معاون فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ این برنامه با هدف شناساندن اهداف والای انقلاب و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت روحیه نشاط و تحکیم بنیان خانواده و با حضورجمعی از بانوان شهرستان، معلمین مدارس، دانش آموزان و جمعی از و والدین و اعضای کانون برگزار شد.

هیوه چی سرپرست فرمانداری در این مراسم ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد گیروزی انقلاب اسلامی در این مراسم با تاکید بر حفظ دستاوردها و آرمان های نظام گفت: شما فرزندان این نظام و انقلاب هستید و فرزند انقلاب باید توانمند و قوی باشدتا ایران عزیز رشد و توسعه پیدا کند.

وی اظهار داشت: باید یاد بگیریم علی رغم اختلاف سلیقه باهم مهربان باشیم و مشکلات را باهم حل کنیم.

سرپرست فرمانداری ترکمن هم چنین افزود: در قبال آحاد مردم مسئول هستیم لذا انتظار این است که در همه امور فردی مسئولیت پذیر باشیم.

وی اظهار داشت: اهداف انقلاب اسلامی ایران در شعار اصلی آن یعنی ” استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” تجلی یافته است و برای رسیدن به آن خون های زیادی ریخته شده است بنابراین وظیفه همه ماست که از آرمان ها و ارزش های انقلاب دفاع کنیم.

هیوه چی در پایان با اشاره به خدمات دولت گفت: از این فضای خوبی که انقلاب برای همه فراهم کرده باید استفاده کنیم و قدر رشادت وایثار و خون شهدا را بدانیم.

گفتنی است اجرای سرودهای انقلابی و مقاله خوانی و .. از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست