• تاریخ: 2016-08-01
  • شناسه خبر: 19699
  • 527 بازدید

جسد جوان ۳۰ ساله گنبدی در سد گلستان پیدا شد

ارکین نیوز-مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس از کشف جسد جوانی ۳۰ ساله که در سد گلستان غرق شده بود، خبر داد. سید سجاد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرتضی عسگری جوانی ۳۰ ساله از اهالی رو ...

ارکین نیوز-مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس از کشف جسد جوانی ۳۰ ساله که در سد گلستان غرق شده بود، خبر داد.
سید سجاد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرتضی عسگری جوانی ۳۰ ساله از اهالی روستای بزاق آباد گنبدکاووس بود که ساعت ۱۷ روز یکشنبه در سد گلستان در حال شنا کردن بود که متاسفانه به دلیل حجم بالای آب و ناتوانایی در شنا کردن غرق شد.

وی ادامه داد: پس از غرق شدن این جوان و تماس دوستانش با آتش نشانی، گروه های غواصی یگان آتش نشانی گنبدکاووس در مدت بسیار کوتاه به محل حادثه اعزام شدند و پس از حدود دو و نیم ساعت جستجو، جسد این جوان را از پشت دریچه های سد بیرون کشیدند.

او افزود: جسد این جوان توسط مرکز فوریت های پزشکی و پس از تنظیم صورت جلسه به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس منتقل شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گنبدکاووس در پایان خاطرنشان کرد: در سد گلستان ممنوعیت شنا وجود دارد اما بسیاری از افراد بدون توجه به این مسئله اقدام به شناکردن در سد می کنند که متاسفانه در طول سال شاهد وقوع چندین حادثه غرق شدگی هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست