• تاریخ: 2018-07-17
  • شناسه خبر: 26687
  • 347 بازدید

جانشین حج و زیارت گلستان: تمامی حجاج گلستانی مدینه بعد هستند

ارکین نیوز-جانشین حج و زیارت استان گلستان گفت: امسال ۴ هزار زائر گلستانی در قالب ۲۷ کاروان به سرزومین وحی اعزام می شوند. محمد رحیم ملاح در همایش متمرکز حج تمتع زائرین گلستانی با بیان اینکه تمامی زائران استان مدینه بعد هس ...

ارکین نیوز-جانشین حج و زیارت استان گلستان گفت: امسال ۴ هزار زائر گلستانی در قالب ۲۷ کاروان به سرزومین وحی اعزام می شوند.

محمد رحیم ملاح در همایش متمرکز حج تمتع زائرین گلستانی با بیان اینکه تمامی زائران استان مدینه بعد هستند، اظهار کرد: مدت اقامت زائران در مدینه ۵ تا ۶ روز است.

وی تاکید کرد: تمامی برنامه ریزی ها برای حج در حال انجام است تا سفر خوبی برای زائران انجام شود.

ملاح حضور در سرزمین وحی را یک فرصت طلایی دانست و از زائران خواست در این سفر نظم و انضباط را رعایت و به توصیه های مدیر کاروان توجه کنند.

سرهنگ لریان، رئیس پلیس فرودگاههای استان گلستان نیز در این مراسم گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با مواد مخدر در جهان و حافظ امنیت مردم و زائران است.

وی افزود: با توجه به حساسیت های موجود، چنانچه عربستان از زائری مواد مخدر کشف کند، مجازات های سنگینی برای زائر در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس فرودگاههای استان گلستان از زائران بیمار خواست حتما نسخه های پزشک خود را به همراه داشته باشند و به پلیس فرودگاه اعلام کنند.

وی با اشاره به حضور ۴ ساعت قبل از پرواز زائران در فرودگاه، تصریح کرد: این زمان برای بازدید و بازرسی از زائران به منظور ضریب امنیتی در طول پرواز است/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست