• تاریخ: 2015-10-06
  • شناسه خبر: 9097
  • 760 بازدید

جانباختن مهندس عبدالباقی گل چشمه داماد شهید و دانشجوی ارشد دانشگاه در فاجعه منا

ارکین نیوز-پیکر مهندس عبدالباقی گل چشمه دانشجوی ارشد دانشگاه گنبدکاووس که اسم او در لیست مفقودین حادثه منا قرار داشت روز گذشته وارد استان و با شکوه خاصی در گنبدکاووس تشیع و به خاکسپاری شد. منصور خرمالی کارپرداز دانشگاه گ ...

ارکین نیوز-پیکر مهندس عبدالباقی گل چشمه دانشجوی ارشد دانشگاه گنبدکاووس که اسم او در لیست مفقودین حادثه منا قرار داشت روز گذشته وارد استان و با شکوه خاصی در گنبدکاووس تشیع و به خاکسپاری شد.

منصور خرمالی کارپرداز دانشگاه گنبد کاووس و از اقوام عبدالباقی گل چشمه دانشجوی جانباخته در منا درگفتگو با “دانشجو سلام “با ابراز تاسف از خبر جانباختن گل چشمه گفت: عبدالباقی گل چشمه متولد ۱۳۵۹ دانشجوی ارشد فیزلوژی دام و کارمند جهاد کشاورزی شهرستان آزاد شهر بود.

وی تصریح کرد: گل چشمه داماد شهید نوری خرمالی که بهمراه مادر خانم خود به سرزمین وحی اعزام شده بود ،در حادثه مرگبار منا مادرخانم وی در همان ابتدا جزو کشته شدگان اعلام شد اما گل چشمه در لیست مفقودین قرار داشت تا اینکه روز یکشنبه خبر جانباختن ایشان به خانواده اعلام شد و پیکر مطهر این دانشجوی ارشد روز گذشته در گنبد کاووس با حضور دانشگاهیان و مردم با شکوهی خاصی تشیع و خاکسپاری شد.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست