• تاریخ: 2020-06-30
  • شناسه خبر: 29817
  • 272 بازدید

تکمیل ظرفیت‌های بیمارستانی در گنبدکاووس / ورود به دستگاه‌های اجرایی بدون ماسک ممنوع شد

ارکین نیوز-معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در این شهرستان، گفت: از امروز ارائه خدمات به مردم و مراجعه کنندگان به دستگاه های اجرایی بدون ماسک ممنوع است. عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه ...

ارکین نیوز-معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در این شهرستان، گفت: از امروز ارائه خدمات به مردم و مراجعه کنندگان به دستگاه های اجرایی بدون ماسک ممنوع است.

عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس ظهر امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان گنبدکاووس با ابراز نگرانی از روند رو به رشد افراد مبتلا به کرونا در این شهرستان، اظهارداشت: از امروز ارائه خدمات به مردم و مراجعه کنندگان به دستگاه های اجرایی بدون ماسک ممنوع است.

وی افزود: از امروز دستگاه‌های اداری گنبدکاووس به افراد فاقد ماسک خدمات ارائه نمی‌دهند و صیانت از سلامتی شهروندان خط قرمز دستگاه‌های خدمات‌رسان است.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به روند افزایشی کرونا گفت: در ۱۰روز گذشته ۲۳۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها بستری و روزانه ۳۰ تا ۵۰ نفر ترخیص می‌شوند.

وی استفاده از ماسک را برای پیشگیری ضروری دانست و اظهار کرد: ظرفیت تخت‌های بیمارستانی بیماران کرونایی در گنبدکاووس تکمیل شده است.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با وجود اطلاع‌رسانی‌ گسترده برای رعایت توصیه‌های بهداشتی به گروه‌های مختلف مردم و نیز اعمال برخی محدودیت‌ها برای فعالیت اصناف، تعداد مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ در این شهرستان در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه استفاده مردم گنبدکاووس از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به چند هفته قبل بهتر شده اما مطلوب نیست، افزود: درحال حاضر علاوه بر چهار بیمارستان دولتی و بیمارستان تامین اجتماعی، از ظرفیت ۲ بیمارستان بخش خصوصی این شهرستان هم برای بستری و درمان مبتلایان به کرونا استفاده می‌شود/تسنیم