• تاریخ: 2018-06-21
  • شناسه خبر: 26501
  • 224 بازدید

تکلیف پروژه پتروشیمی گلستان تا سه ماه دیگر مشخص می شود

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع وزیر کشور از تعیین تکلیف پروژه پتروشیمی گلستان تا سه ماه آینده خبر داد و گفت: این طرح به یکی از دغدغه ها و مشکلات اصلی مردم و مدیران استانی تبدیل شده است. بابک دین پرست ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع وزیر کشور از تعیین تکلیف پروژه پتروشیمی گلستان تا سه ماه آینده خبر داد و گفت: این طرح به یکی از دغدغه ها و مشکلات اصلی مردم و مدیران استانی تبدیل شده است.

بابک دین پرست روز چهارشنبه در جمع سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی گلستان در گرگان اظهار کرد: این موضوع امروز با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران استانی دستگاه‌های دخیل مانند صنعت و معدن و تجارت و محیط زیست بررسی و برای نحوه تعیین تکلیف و پیگیری روند آتی این طرح تصمیم‌ گیری خواهد شد.
دین پرست افزود: اگر اجرای این طرح به صرفه و صلاح اقتصادی استان و منطقه بوده و موانع قانونی نداشته و هدف‌ گذاری‌های اولیه برای این طرح همچنان برای رونق استان موثر باشد، پیگیری لازم انجام می شود.
معاون وزیر کشور تصریح کرد: اگر پس از جمع‌بندی نظرات و شرایط موجود تصمیم به حمایت از اجرای این طرح گرفته شود، باید همه مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان از آن حمایت کنند.
کلنگ اجرای مجتمع پتروشیمی گلستان سال ۸۶ به زمین زده شد اما تاکنون پیشرفت چندانی نداشته است.
دین پرست با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت‌های قانونی در حمایت از سرمایه گذاری در سطح استان‌ها استفاده شود، گفت: مدیران استانی نقش موثری در ورود و ماندگاری سرمایه‌گذاران دارند.
وی تصریح کرد: توسعه و یا عقب ماندگی استان ها متاثر از تلاش مدیران هر استان در جذب و حمایت از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی است.
معاون وزیر کشور افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور و اعمال تحریم ها، وحدت و همبستگی بین مدیران ملی و استانی برای رفع مشکلات حوزه تولید و اشتغال بیش از پیش ضرورت دارد.
دین پرست اضافه کرد: دلیل اصلی فقدان استقرار و یا بهره برداری از واحدهای تولیدی بزرگ مقیاس در هر استان در وهله نخست به مدیران، تصمیمات و اهتمام آنها بستگی دارد و ارتباط دادن این کمبود به مجموعه مدیریتی کلان کشور قابل توجیه نیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست