• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10455
  • 1,263 بازدید

توضیحات سردبیر در مورد مطلب روزنامه نود:ترکمن ها باید زانو بزنند

ارکین نیوز-:در پی چاپ شماره ی امروز روزنامه ی نود ورزشی با یک تیتر نامناسب خبر نگار ما با کامران احمد پور سردبیر این روزنامه ی سراسری تماس گرفت. احمد پور در گفتگو با خبرنگار سایت ترکمن سسی ضمن ابراز تاسف از برداشت های نا ...

ارکین نیوز-:در پی چاپ شماره ی امروز روزنامه ی نود ورزشی با یک تیتر نامناسب خبر نگار ما با کامران احمد پور سردبیر این روزنامه ی سراسری تماس گرفت.

احمد پور در گفتگو با خبرنگار سایت ترکمن سسی ضمن ابراز تاسف از برداشت های نامناسب که ممکن است از این تیتر انجام گردد خاطرنشان کرد: تیتر مذکور نه تنها متوجه ترکمنهای ایران نبوده بلکه با نگاه منفی نسبت به کشور دوست و برادر ترکمنستان نیز انتخاب نشده است.

سردبیر روزنامه ی نود که خود نیز از هم وطنان ترک زبان ما می باشد افزود:در جراید ورزشی انتخاب تیترهای مشابه تیتر امروز نود امری عادی است.

احمدپور تاکید کرد:اقوام ساکن در ایران از جنبه های فرهنگی،قومی و محلی بسیار زیبایی برخوردار هستند که مورد علاقه هم وطنان می باشد،درعین حال در برخی اوقات مشاهده می گردد که برخی از افراد فرصت طلب از احساسات پاک اقوام در راستای اهداف شوم خود در زمینه ی ایجاد اختلاف و چند دستگی در کشور ما سو استفاده می کنند.

سردبیر نود ورزشی در پایان سخنانش گفت: قبول دارم با توجه به این شیطنت ها همکاران رسانه ای ما نیز در انتشار مطالب باید دقت بیشتری داشته باشند.

شایان ذکر است روزنامه ی ورزشی نود در چاپ امروز خود تیتری با عنوان ترکمن ها باید زانو بزنند به کار برد که مورد اعتراض برخی از مردم در فضای مجازی قرار گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست