• تاریخ: 2015-08-25
  • شناسه خبر: 7444
  • 608 بازدید

توزیع سبوس حیوانی در خبازخانه‌های آق‌قلا

ارکین نیوز – فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا استان گلستان از کشف ۶۴ تن سبوس حیوانی و جلوگیری از توزیع آن در بین خبازخانه‌های این شهرستان خبر داد. سرهنگ “علی امیریان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پل ...

ارکین نیوز – فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا استان گلستان از کشف ۶۴ تن سبوس حیوانی و جلوگیری از توزیع آن در بین خبازخانه‌های این شهرستان خبر داد.
سرهنگ “علی امیریان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی به صورت غیرمجاز اقدام به تهیه و توزیع سبوس مصرفی دام به جای سبوس مصرفی انسانی در خبازخانه‌ها می‌کند، بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: پس از کسب این خبر، بلافاصله ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند که پس از انجام تحقیقات پلیسی فرد متخلف شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا گفت: در نهایت طی یک عملیات هدفمند، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان موفق شدند تعداد ۷۰ کیسه سبوس ۴۰ کیلویی فاقد مجوز متعلق به یک کارخانه آرد در استان که در محل دپو شده بود را کشف کنند.

وی افزود: همچنین با هماهنگی انجام شده ۵۲ کیسه ۴۰ کیلویی از این نوع سبوس که بین خبازان شهرستان توزیع شده بود، جمع‌آوری شد.

سرهنگ امیریان گفت: در نهایت یک هزار و ۵۰۰ کیسه ۴۰ کیلویی دیگر نیز از کارخانه مورد نظر کشف و متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی شد.
وی در پایان ابراز کرد: در مجموع سبوس‌های جمع‌‌آوری شده، ۶۴ تن بوده است.

ایگاه خبری پلیس ایران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست