• تاریخ: 2018-07-25
  • شناسه خبر: 26738
  • 166 بازدید

تمامی روستاهای کلاله صاحب زمین ورزشی می شوند

ارکین نیوز-فرماندار کلاله درشرق استان گلستان از برنامه ریزی برای احداث زمین ورزشی در همه ۱۲۰ روستای این شهرستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: هم اکنون در ۵۰ درصد روستاها زمین ورزشی راه اندازی شده است. محمد حمیدی روز چهار ...

ارکین نیوز-فرماندار کلاله درشرق استان گلستان از برنامه ریزی برای احداث زمین ورزشی در همه ۱۲۰ روستای این شهرستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: هم اکنون در ۵۰ درصد روستاها زمین ورزشی راه اندازی شده است.

محمد حمیدی روز چهارشنبه درجمع خبرنگاران افزود: احداث یا راه اندازی زمین ورزشی روباز یا مسقف و نیز مشخص شدن مالکیت آن با همکاری بخشداران، بنیاد مسکن، ورزش و جوانان و دهیاران و شوراهای روستایی محقق می شود.

وی گفت: این اقدام در راستای غنی سازی اوقات فراغت روستاییان بویژه نسل جوان و نیز کاهش آسیب های اجتماعی که مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و نیز کارگروه جوانان و بانوان فرمانداری کلاله است، انجام می شود.

حمیدی اضافه کرد: علاوه بر این، تعدادی از مدارس قدیمی شهرستان کلاله که هم اکنون فاقد دانش آموز بوده و یا درنوبت بازسازی مجدد هستند، تا آن زمان به فضای ورزشی تبدیل می شود.

وی تصریح کرد: منشاء ۷۰ درصد جرایم و آسیب های اجتماعی درجامعه اعتیاد به موادمخدر است که اگر بتوانیم برای نسل جوان فضاهای مناسب بازی و سرگرمی ایجاد نماییم، از افتادن در دامن آسیب ها مصون می مانند.
شهرستان کلاله با افزون بر ۱۳۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست