• تاریخ: 2015-07-05
  • شناسه خبر: 5686
  • 590 بازدید

تقاطع غیرهمسطح سه راه یساقی امسال اجرایی می شود

ارکین نیوز – فرماندار کردکوی گفت: تقاطع غیرهمسطح سه راه یساقی امسال اجرایی می شود. مجتبی جمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت سه راه یساقی اعلام کرد: هفته گذشته نشست مشترکی با نماینده مردم منطقه در مجلس و هم ...

1719788
ارکین نیوز – فرماندار کردکوی گفت: تقاطع غیرهمسطح سه راه یساقی امسال اجرایی می شود.

مجتبی جمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت سه راه یساقی اعلام کرد: هفته گذشته نشست مشترکی با نماینده مردم منطقه در مجلس و همچنین مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص ساماندهی تقاطع غیر همسطح سه راه یساقی داشتیم و قرار بر این شد تا پیگیری هایی در این خصوص انجام شود.

وی با بیان این که تلاش های بسیاری برای جذب اعتبارات ملی در این رابطه شده است، افزود: این نقطه از پرحادثه ترین نقاط ترافیکی استان است و در واقع نقطه اتصال عبوری های شهرستان بندرترکمن و گمیشان و بخشی از روستاهای شهرستان کردکوی به سمت گرگان است.

جمالی بیان کرد: طی سالیان گذشته در این ناحیه با توجه به نبود وجود یک تقاطع و دوربرگردان ایمن متاسفانه شاهد حوادث ناگوار زیادی بودیم که هم به صورت فوتی و هم جرحی بودند.

وی در ادامه گفت: متاسفانه ما در سه سال گذشته در این محور هفت کشته داشتیم، هرچند که عامل تصادف همیشه جاده نیست ولی قطعا یکی از عوامل مهم این حوادث موضوع ایمن نبودن تقاطع هاست.

فرماندار کردکوی اظهار کرد: آخرین تصادف این ناحیه خردادماه امسال بود که منجر به فوت دو موتورسوار نوجوان شد.

وی بیان کرد: طرحی که تا اینجای کار اعلام شده طرح تقاطع غیرهمسطح است که در اولویت های راه و شهرسازی و شرکت زیرساخت ها قرار گرفته و بحث های اعتباری هم تا حد زیادی حل شده است .

فرماندار کردکوی با ابراز امیدواری درباره آغاز به کار این طرح در سال جاری، گفت: فوریت و حساسیت این پروژه برای ما بسیار مهم است، با این حال رقم بودجه و زمان اجرای پروژه تاکنون به طور دقیق مشخص نشده است.

سه راه یه ساقی، تقاطع مسیر خروجی شرقی کردکوی به سمت گرگان و بندر ترکمن است که به دلیل استاندارد نبودن، باعث بروز تصادفات بسیار شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست