• تاریخ: 2015-05-02
  • شناسه خبر: 3646
  • 607 بازدید

تعیین اولویتهای مبارزه با قاچاق کالادر شهرستان آق قلاضروری است

ارکین نیوز-اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان آق قلا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. در این جلسه معاون فرماندار طی سخنانی اظهار داشت:شهرستان آق قلا به دلیل وا ...

1430299026_img_8736
ارکین نیوز-اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان آق قلا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه معاون فرماندار طی سخنانی اظهار داشت:شهرستان آق قلا به دلیل واقع شدن در مسیر گمرک اینچه برون،در واقع نقطه پایانی مسیر حمل ونقل و ترانزیت کالا محسوب می شود،لذا به موضوع مبارزه با قاچاق کالا درشهرستان باید از این منظر و زاویه نیز نگریسته شود.

جانشین رئیس ستاد کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز شهرستان آق قلا در این راستا خاطر نشان کرد:اعضاء کمیسیون باید با دقت و هوشیاری لازم ،موضوع قاچاق احتمالی برخی کالاها همچون سوخت ،مشروبات الکلی و ..از طریق این محور ترانزیتی(البته در محدوده شهرستان آق قلا)توسط برخی افراد سودجو و هنجارشکن را مدنظر قرار دهند.

وی در ادامه سخنان خود دستیابی به ادبیات تخصصی مشترک در حوزه قاچاق کالا ،برنامه ریزی صحیح و اصولی،تبادل به موقع اطلاعات،هماهنگی موثر و همکاری سازنده اعضاء در زمینه مبارزه با فرایند حمل ،توزیع و فروش کالای قاچاق در داخل شهرستان را ضروری دانست.

قجری افزود:فرآیند مقابله بایدبر اساس اولویتها ،شدت،حجم و میزان تبعات و اثرات منفی و پنهان هر کالای قاچاق اعم از دارو،نهاده های کشاورزی ،لوازم خانگی و .. در اقتصاد شهرستان به صورت آگاهانه و عالمانه در دستور کار قرار گیرد.
سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست