• تاریخ: 2016-02-16
  • شناسه خبر: 14796
  • 534 بازدید

تعطیلی ۲۲ مرکز عرضه قلیان در آق قلا

ارکین نیوز – براساس اعلام علوم پزشکی گلستان این مراکز برابر مصوبات و دستور دادستان شهرستان آق قلا تعطیل و تعداد بیش از ۲۰۰ مورد ادوات مصرف قلیان توقیف شد. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان اعلام کر ...

ارکین نیوز – براساس اعلام علوم پزشکی گلستان این مراکز برابر مصوبات و دستور دادستان شهرستان آق قلا تعطیل و تعداد بیش از ۲۰۰ مورد ادوات مصرف قلیان توقیف شد.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان اعلام کرد که در راستای اجرای قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات ۲۲ مرکز عرضه قلیان در شهرستان آق قلا تعطیل شد.

براساس اعلام علوم پزشکی گلستان این مراکز برابر مصوبات و دستور دادستان شهرستان آق قلا تعطیل و تعداد بیش از ۲۰۰ مورد ادوات مصرف قلیان توقیف شد.

همچنین در راستای تامین سلامت مردم دو تیم بازرسی واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان گرگان از ۱۳ کارگاه قنادی سطح شهر بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مقدار ۵۵ کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته کشف و معدوم شد و ۶ کارگاه و مرکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی به دلیل تخلف از مقررات بهداشتی پلمپ و صاحبان آن به دادگاه معرفی شدند.
منبع: ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست