• تاریخ: 2019-01-02
  • شناسه خبر: 27707
  • 370 بازدید

تعطیلات آخر هفته در گلستان طوفانی، سرد و برفی می شود

ارکین نیوز-هواشناسی اعلان کرد که از فردا پنجشنبه و با ورود سامانه سرد بارشی به گلستان این استان شمالی تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت که تبعاتش طوفان، سرما، برف و مواج شدن دریای خزر خواهد بود. بر اساس اخطاریه جوی شماره ۱۷ ا ...

ارکین نیوز-هواشناسی اعلان کرد که از فردا پنجشنبه و با ورود سامانه سرد بارشی به گلستان این استان شمالی تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت که تبعاتش طوفان، سرما، برف و مواج شدن دریای خزر خواهد بود.

بر اساس اخطاریه جوی شماره ۱۷ اداره کل هواشناسی گلستان که امروز چهارشنبه با امضای نوربخش داداشی به دستگاههای اجرایی و اعضای ستاد مدیریت بحران استان ارسال شد، از ظهر فردا ۱۳ دی ۹۷ و با افزایش ابر در منطقه که گاهی اوقات با باد شدید به سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت توام خواهد شد؛ جوّ گلستان از این سامانه تاثیر فوری خواهد گرفت.

بر پایه این گزارش طوفانی شدن دریای خزر، رگبار و رعد و برق، مه غلیظ و کاهش نسبی دما و در ارتفاعات گلستان بارش برف را طی تعطیلات آخر هفته شاهد خواهیم بود.

این گزارش حاکیست که سامانه جوی مزبور دست کم تا ظهر جمعه ۱۴ دی ۹۷ در گلستان فعال خواهد بود بنابراین بروز مشکلاتی همچون آب گرفتگی معابر عمومی و سختی تردد بویژه در محورهای کوهستانی محتمل است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست