• تاریخ: 2015-09-27
  • شناسه خبر: 8531
  • 1,477 بازدید

تشریح آخرین جزئیات مفقود شدن فرماندار بندرترکمن در حادثه منا توسط معاون استاندار گلستان

ارکین نیوز-معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: طی صحبتی که با مدیر کل حج و زیارت در مکه داشتم ایشان گفت که از نزدیک ۱۰۰ جنازه را دیده اما نازقلیچی در میان آنها نبود و احتمال جزو مفقودین است. علی اصغر طهماسبی معاون اس ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: طی صحبتی که با مدیر کل حج و زیارت در مکه داشتم ایشان گفت که از نزدیک ۱۰۰ جنازه را دیده اما نازقلیچی در میان آنها نبود و احتمال جزو مفقودین است.

علی اصغر طهماسبی معاون استاندار گلستان دقایقی پیش با تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هم استانی های ترکمن در حادثه منا گفت : متاسفانه این واقعه در روز عید قربان رخ داده و در حالی که زائرین خود را برای برگشت به وطن آماده می کردند با چنین وضعیتی روبه رو شدیم .

طهماسبی افزود: تمام تلاش ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران اینست که از این آزمون الهی سربلند بیرون بیاییم و این روزها همه دیدند که عربستانی که خود را خادم حرم الهی و ام القرای جهان اسلام می دانست ، چه خباثتی را علیه مسلمانان روا داشت.

وی با اشاره به موضع گیری ائمه جمعه استان گلستان تاکید کرد: خوشبختانه طلاب شیعه وسنی و مردم استان به وضوح دیدند که دولت عربستان مسئول این بی دقتی و حادثه تلخ شده و آن را محکوم کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان تصریح کرد: ما باید راه این عزیزان را ادامه بدهیم و به همین جهت یک استقبال با شکوه هم برای زائرینی که به سلامت به کشور باز می گردند و هم برای آنهایی که متاسفانه جان باختند در مرکز استان داشته باشیم .

وی در خصوص آخرین وضعیت مرجان نازقلیچی فرماندار بندرترکمن به گلستان ما گفت : ساعتی پیش با درگاهی مدیر کل حج و زیارت استان در مکه تلفنی صحبت کردم و جویای حال فرماندار بندرترکمن شدم.

طهماسبی افزود: اقای درگاهی عنوان کرد که بیش از ۱۰۰ جنازه را از نزدیک دیده اما در بین این ۱۰۰ نفر فرماندار بندرترکمن را ندیده و احتمالا وی جزو مفقودین مجروحی است که در یکی از بیمارستانها مشغول مداوا می باشد.

معاون استاندار گلستان تصریح کرد: به هر حال هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و ما ۳۲۵ مفقود داریم و احتمال دارد بسیاری از مفقودین گلستانی نیز جزو آن باشند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست