• تاریخ: 2016-06-18
  • شناسه خبر: 18664
  • 585 بازدید

تربتی نژاد:همدلی نمایندگان و تلاش جدی تر مدیران باعث توسعه گلستان می شود

ارکین نیوز-نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه گلستان در گرو همدلی و اتحاد نمایندگان و تلاش بیشتر و جدی تر مدیران اجرایی است. نورمحمد تربتی نژاد در جمع مردم گرگان افزود: مشکلات استان آنقدر انباشته ...

ارکین نیوز-نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه گلستان در گرو همدلی و اتحاد نمایندگان و تلاش بیشتر و جدی تر مدیران اجرایی است.

نورمحمد تربتی نژاد در جمع مردم گرگان افزود: مشکلات استان آنقدر انباشته و نگران کننده است که فرصتی برای بحث‌های بیهوده جناحی و هدررفت فرصتها و منابع نداریم.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان به ضرورت یکدلی و همراهی برای حل مشکلات مردم تاکید دارد، تصریح کرد: با تاسی از سیره نمایندگان شهید استان امیدواریم که آن تجربه شیرین در این دوره نیز تکرار شود و با همدلی مشکلات استان کاهش یابد.

تربتی نژاد خاطرنشان کرد: نمایندگان استان با بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند آیت الله نورمفیدی تا آخر در کنار مردم خواهد ماند و تنها راه برون رفت از وضعیت موجود تلاش عالمانه و مجدانه و بهره گیری از توان و انرژی مردم عزیز استان است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وظیفه نظارتی مجلس خاطرنشان کرد: رفع مشکلات مردم به ویژه بیکاری نیازمند همت مضاعف و حرکت جدی تر مدیران اجرایی است و هر گونه کم کاری و ضعف در این مسیر قابل تحمل نیست.

به گفته وی، مردم از مجلس دهم انتظار دارند که با همکاری دولت محترم برای رفع معضل خانمانسوز بیکاری گامهای اساسی بردارند و این انتظار بحقی است که همه ما باید در جهت رفع مشکلات مردم گام برداریم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی بیکاری، رکود بخش صنعت و تولید ، کم آبی و به صرفه نبودن کشاورزی و آسیب های جدی زیست محیطی را از مهمترین معضلات استان برشمرد و افزود: باید از همه ظرفیت های ملی و استانی برای رفع معضلات استان برنامه ریزی و اقدام کرد/روابط عمومی دفتر دکتر تربتی نژاد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست