• تاریخ: 2018-07-05
  • شناسه خبر: 26619
  • 281 بازدید

تحویل خودروهای سبک آتش نشان و حمل و نقل روستایی با حضور استاندار گلستان

ارکین نیوز- ۶ دستگاه خودرو سبک آتش نشانی و ۷ دستگاه خودرو شبکه حمل و نقل روستایی استان با حضور استاندار گلستان به دهیاران و متقاضیان ارائه شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز چ ...

ارکین نیوز- ۶ دستگاه خودرو سبک آتش نشانی و ۷ دستگاه خودرو شبکه حمل و نقل روستایی استان با حضور استاندار گلستان به دهیاران و متقاضیان ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز چهارشنبه، ۱۳ تیرماه در مراسم تحویل این خودروها به دهیاران و متقاضیان روستایی، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید همواره توجه به روستاها را مورد نظر قرار داده و با تحویل این خودروهای آتش نشان تعداد پایگاه های آتش نشانی روستایی به ۳۶ پایگاه می رسد.

وی افزود: با توجه به جنگلها، مراتع و زمین های گسترده کشاورزی در استان و حاشیه روستاها وجود پایگاه های آتش نشانی نقش تاثیر گذاری در کاهش خسارات و بحران آتش سوزی دارد.

لازم به ذکر است ۶ دستگاه خورو نیسان آتش نشان به روستاهای آهنگرمحله گرگان، آق تقه مراوه تپه، اجن سنگرلی کلاله، فجر گنبدکاووس، قورچای آزادشهر، بلوچ آباد سیاه خان رامیان با آورده ۱۰ درصدی دهیاری ها ارائه شد و در هر پایگاه امکان استفاده از ۳ تا ۴ نفر از سربازان وظیفه آن حوزه جهت همکاری وجود دارد.

همچنین در این مراسم ۷ خودرو سمند مخصوص حمل و نقل روستایی به متقاضیان در روستاهای توران فارس آزادشهر، هاشم آباد گرگان، چن سولی آق قلا، قلعه جیغ آق قلا ، چارباغ گرگان، قره قاشلی بندرترکمن تحویل شد.

این خودروها از محل توافق اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری و صندوق کارآفرینی امید با تسهیلات به میزان ۸۰ درصد قیمت خودرو و سود ۶ درصد ارائه می شود.

گفتنی است در دو ماه آینده ۳۷ خودرو سمند دیگر ویژه حمل و نقل روستایی به متقاضیان ارائه می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست