• تاریخ: 2015-02-09
  • شناسه خبر: 1490
  • 643 بازدید

تاکید معاون فرماندار آق قلا بر مشارکت جوانان در فرآیند توسعه منطقه

ارکین نیوز- معاون فرماندار آق قلا گفت: در کنار توجه به مطالبات جوانان از مشارکت آن ها در فرآیند توسعه پایدار شهرستان نیز بهره گرفته می شود. علی اکبر قجری در جلسه شورای راهبردی جوانان شهرستان آق قلا اضافه کرد : در چارچوب ...

1423387740_img_1147
ارکین نیوز- معاون فرماندار آق قلا گفت: در کنار توجه به مطالبات جوانان از مشارکت آن ها در فرآیند توسعه پایدار شهرستان نیز بهره گرفته می شود.

علی اکبر قجری در جلسه شورای راهبردی جوانان شهرستان آق قلا اضافه کرد : در چارچوب یک برنامه ریزی اصولی و هدفمند تلاش خواهد شد ضمن شبکه سازی گسترده و فراگیر؛ جوانان آق قلا بر اساس تخصص، مهارت و تجربه آن ها در قالب کمیته های مختلف سازماندهی شوند.

وی افزود: هدف از این شبکه سازی استفاده از ظرفیت بالای این نیروهای جوان، با انگیزه ، آرمانگرا و پرشور و شوق درراستای پیشبرد فرایند توسعه پایدار، پویا، همه جانبه، متوازن و درونزا شهرستان به گونه ای نظام مند و مؤثر است.

معاون فرماندار آق قلا تصریح کرد: از ظرفیت و توان جمعی جوانان آق قلا در راستای پاسخگویی معقول و منطقی به خواسته ها و مطالبات آنان بهره گرفته خواهد شد.

قجری مشارکت در برنامه های توسعه گردشگری ، حفظ محیط زیست، توسعه مهارت آموزی حرفه ای، طرح های اشتغالزایی، توسعه ورزش های همگانی، تقویت شرکت های تعاونی تولیدی،برگزاری پرشور و نشاط برنامه های فرهنگی و مناسبتی و … را از جمله محورهایی برشمرد که جوانان می توانند به کمک نهادها و دستگاه های اجرایی ذیربط بشتابند.

معاون فرماندار آق قلا بر ضرورت حرکت شورای راهبردی جوانان به سمت تدوین سندی جامع در حوزه جوانان (مشتمل بر اهداف، برنامه ها، چالش هاو موانع فراروی ، فرصت ها و اقدامات) و اجرای گام به گام این سند جامع تأکید کرد.

وی در این راستا خاطرنشان کرد: فرماندری شهرستان آق قلا بسیار مصمم و مصر است که با همراهی و همگامی خود جوانان در جهت اعتلا و توسعه فعالیت های جمعی و نهادمند آنان در مسیر پیشبرد امر توسعه پایدار شهرستان گام برداشته و از رهگذر آن به مطالبات و خواسته های جوانان منطقه نیز پاسخ دهد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست