• تاریخ: 2015-12-18
  • شناسه خبر: 11896
  • 687 بازدید

تازه های انتخاباتی غرب گلستان

ارکین نیوز-تحرکات کاندیداهای فعال در حوزه انتخابیه غرب گلستان که از گذشته ها در دو بخش فارس نشین و ترکمن نشین در شهرهای کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان پیگیری می شد این روزها نیز با سیاق رایج سنتی در حال عبور از رایزن ...

ارکین نیوز-تحرکات کاندیداهای فعال در حوزه انتخابیه غرب گلستان که از گذشته ها در دو بخش فارس نشین و ترکمن نشین در شهرهای کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان پیگیری می شد این روزها نیز با سیاق رایج سنتی در حال عبور از رایزنی های پنهانی و ورود به روزهای ثبت نام است.

قورلی زاده، شکیبایی، کرداری، یحیی چوگان، محمد قلی ایری، اسکندریان، حسین جعفری چوگان، جلال ایری و کر از جمله کاندیداهایی هستند که از بندرترکمن و گمیشان به عنوان گزینه های احتمالی وارد عرصه انتخابات شده و غالب فعالیت آنان در ترکمن نشین صورت می گیرد.

از سوی دیگر عبدالرضا ساور، محمد جواد نظری مهر، ابوالحسن ریاحی، محمد باقر علیمی، رحمت الله جلالی، حجازی، حبیب الله مازندرانی و احمد صالحی نیز از جمله کاندیداهای احتمالی هستند که از شهرستان های بندرگز و کردکوی سودای رقابت در انتخابات را در سر می پرورانند که غالب فعالیت آنان در مناطق فارس نشین جلوه نموده است .

نکته قابل توجه اینکه بر اساس ارزیابی میدانی و رصد فعالیتها در میان انبوه کاندیداهای احتمالی حاضر در غرب گلستان، تنها عبدالرضا ساور و سعید اسکندریان در همه شهرهای حوزه انتخابیه مشغول فعالیت هستند و بقیه کاندیداها به دلیل ناشناخته بودن، تنها در شهرهای محل سکونت خود و به صورت قومی در حال رایزنی با مردم هستند.

هر چند تا ۲۸ آذر ماه جاری و زمان ثبت نام کاندیداها زمان کمی باقی مانده است اما احتمال ورود گزینه های جدید در این حوزه دور از انتظار نخواهد بود.
رادکانا

  • آق اویلی - 2015-12-18 در 6:10 ب.ظ

    با صحبت هایی که از بین مردم شنیده می شود دکتر مهران شکیبایی به شدت در حال فاصله گرفتن از سایرین است و حتی با نشست هایی در کردکوی با استقبال روبه رو شده

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست