• تاریخ: 2015-08-24
  • شناسه خبر: 7374
  • 1,085 بازدید

بهسازی آسفالت محور ترانزیتی اینچه برون در مرز ایران و ترکمنستان

ارکین نیوز -مدیر راهداری راه و شهرسازی گلستان از بهسازی و روکش آسفالت محور ترانزیتی اینچه برون در مرز ایران و ترکمنستان، حد فاصل مرزپل-گنبدکاووس در سال جاری خبر داد. به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استا ...

ارکین نیوز -مدیر راهداری راه و شهرسازی گلستان از بهسازی و روکش آسفالت محور ترانزیتی اینچه برون در مرز ایران و ترکمنستان، حد فاصل مرزپل-گنبدکاووس در سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، مهندس “عادل مصدقی” در گفت و گویی خبری، طول مسیر بهسازی شده را ۱۱ کیلومتر ذکر کرد و گفت: این عملیات در ادامه عملیات بهسازی آنتنی مرزپل و حاشیه اوخلی تپه – تنگلی به سمت آبگشت اجرا شده است.

وی، میزان اعتبار صرف شده برای اجرای این عملیات را، یکهزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: بهسازی کیلومتر پنج سه راهی مرز پل به سمت آق قلا به طول حدود ۵ کیلومتر و همچنین، بهسازی سه راهی گمیشان تا سه راهی انبارالوم نیز، در دستور کار قرار دارد.

محور ترانزیتی گرگان- آق قلا- اینچه برون حدود ۸۰ کیلومتر طول دارد و در شمال استان گلستان واقع شده که پس از اتصال به محورهای استحفاظی شهرستان گنبدکاووس به کشور ترکمنستان متصل می شود.

استان گلستان بالغ بر پنج هزار کیلومتر از راه های کشور را تحت پوشش دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست