• تاریخ: 2015-09-23
  • شناسه خبر: 8360
  • 729 بازدید

بهرامی: پرواز قزاقستان – گرگان دایر شود / آلتنف :تمایل قزاقستان به همکاری تجاری با ایران زیاد است

ارکین نیوز-رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: در جهت همکاری اقتصادی با کشورهای آسیای میانه ، تیمی از هیئت تجاری کشور قزاقستان در اتاق بازرگانی گرگان حضور یافت. رمضان بهرامی رئیس اتاق بازرگانی گرگان در این نشست اعلام کرد: اتاق ...

ارکین نیوز-رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: در جهت همکاری اقتصادی با کشورهای آسیای میانه ، تیمی از هیئت تجاری کشور قزاقستان در اتاق بازرگانی گرگان حضور یافت.

رمضان بهرامی رئیس اتاق بازرگانی گرگان در این نشست اعلام کرد: اتاق گرگان آمادگی خود را جهت همکاری اقتصادی با هیئت های تجاری کشور قزاقستان اعلام می دارد.

وی ادامه داد: اعزام و پذیرش هیئت تجاری ، نمایشگاهی بین دو کشور ایران و قزاقستان در اولویت کاری اتاق بازرگانی گرگان قرار دارد.

بهرامی تاکید کرد: انعقاد تفاهم نامه ها منوط به اجرایی شدن آنها بوده و به همین جهت بلافاصله پس از انعقاد تفاهم نامه ها، اتاق گرگان کمیته تخصصی آن را تشکیل میدهد.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان اشاره کرد : در استان گلستان ۱۱۰۰ کارخانه وجود دارد که با توجه به شرایط جوی و نیاز کشور قزاقستان فرصت مناسبی برای صادرات محصولات ایرانی از جمله طیور،لبنیات، محصولات باغی ، خدمات فنی مهندسی و… می باشد.

وی افزود: امکان سرمایه گذاری و حتی شراکت هیئت های تجاری امکان پذیر بوده و دو طرف با اطلاع از قوانین سرمایه گذاری می توانند در این موضوع موفق باشند.
بهرامی اضافه کرد: با توجه به تشابهات زیاد ،مراودات مالی با این کشور باید افزایش یابد و این امر با تعاملات دو طرف خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با توجه به حضور ۶ هزار نفر قزاق در استان گلستان به پرواز قزاقستان- گرگان اشاره نمود و نسبت به این امر درخواست مساعدت و همکاری نمود.

معروف آلتنف نماینده هیئت تجاری قزاقستان در این جلسه گفت: کشور قزاقستان و فعالان اقتصادی این کشور، تمایل به حضور و همکاری تجاری با هیئت های ایران را دارد .

نماینده هیئت تجاری قزاقستان اظهار داشت: کالاهای ایران از نمونه های مرغوب می باشند که تولید کنندگان و سرمایه گزاران قطعا میتوانند در بازار قزاقستان با سرعت به موفقیت دست یابند.

معروف آلتنف تاکید کرد سرمایه گذاران این کشور آمادگی اجرا و شراکت طرح های اقتصادی در استان گلستان را داشته و شرایط ارتباط تیم های سرمایه گذار جهت اجرای این امر وجود دارد

وی همچنین پیرو این نشست از میزبانی اتاق بازرگانی گرگان تقدیر نمود و افزود شرایط جهت فراهم سازی تعاملات استان گلستان و کشور قزاقستان مهیا می باشد/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست