• تاریخ: 2014-12-04
  • شناسه خبر: 109
  • 895 بازدید

بنا بر تقاضای فرماندار قطار دولت تدبیر و امید در روستای دوگونچی متوقف شد

ارکین-پیگیرهای فراوان و مستمر الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا قطار حامل ریاست محترم جمهور و هیئت همراه (کاروان تدبیر و امید )هنگام بازگشت از مراسم افتتاحیه خط ریلی ترکمنستان – ترکمنستان و قزاقستان در مرز اینچه برون ...

1417685881_4

ارکین-پیگیرهای فراوان و مستمر الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا قطار حامل ریاست محترم جمهور و هیئت همراه (کاروان تدبیر و امید )هنگام بازگشت از مراسم افتتاحیه خط ریلی ترکمنستان – ترکمنستان و قزاقستان در مرز اینچه برون برای دقایقی کوتاه در روستای دوگونچی از توابع بخش مرکزی شهرستان آ ق قلا توقف نمود.

پس از توقف قطار حامل ریاست محترم جمهوردکتر روحانی در جمع پرشور و صمیمی اهالی این روستا که از اولین ساعات صبح امروز برای دیدار با رئیس جمهور لحظه شماری می کردند ؛ حاضر و به ابراز احساسات مردم وقدرشناس و نجیب این روستا پاسخ داد.

در این دیدار هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا و همچنین یکی از اهالی روستای دوگونچی در سخنان کوتاه به طرح مشکلات حادث شده برای مردم روستای دوگونچی ناشی از عبور خط آهن گرگان – اینچه برون همچون مسدود شدن راه های دسترسی روستا ، محدود شدن امکان توسعه روستا از هرچهار طرف و…. پرداخته و خواستار مساعدت رئیس دولت تدبیر و امید برای رفع این مشکلات شدند.

در پایان نیز دکتر روحانی ریاست محترم جمهور در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از استقبال پرشور و صمیمانه مردم روستای دوگونچی به دکتر صادقلو استاندار محترم گلستان ماموریت داد تا ضمن پیگیری و بررسی موضوع در راستای رفع مشکلات اهالی روستای دوگونچی حادث شده در اثر عبور خط آهن گرگان – اینچه برون اقدام و نتیجه را گزارش دهند.

لازم به ذکر است پس از عزیمت قطار حامل ریاست محترم جمهور و هیئت همراه با مردم روستای دوگونچی به پاس قدردانی از زحمات و پیگیری مجددانه الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا ، وی را بر روی شانه های خود گرفته و با خوشحالی و ابراز احساسات پرداختند.

گفتنی است توقف قطار کاروان تدبیر و امید در روستای دوگونچی بازتاب های رسانه ای مثبت و گسترده ای رت به همراه داشته ضمن آن که رئیس جمهور نیز در آغاز سخنان خود در جلسه شورای اداری استان گلستان از استقبال صمیمانه مردم این روستا قدردانی نمود.

سایت فرمانداری آق قلا

  • شهروند - 2014-12-05 در 11:17 ب.ظ

    تقدیرو تشکر ویژه داریم ازفرماندار محبوب و مردمی شهرستان آق قلا که صبح زود با حضور خود در راه آهن نزدیک روستای دوگونچی به مشکالت اهالی این روستا رسیدگی کرده و با زحمات وی ریاست جمهور مردمی و محبوب کشورمان از نزدیک با مردم این روستا دیدار کرده و مشکلات آنها را جویا شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست