• تاریخ: 2015-04-21
  • شناسه خبر: 3363
  • 1,415 بازدید

بزرگمهر: خیرین سلامت شهرستان آق قلا گامهای مهمی در راه اهداف مجمع برداشته است

ارکین نیوز- همزمان با هفته سلامت اولین جلسه شورای خیرین شهرستان آق قلا با حضور بزرگمهر مدیر عامل مجمع خیرین استان گلستان و اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان برگزار گردید . بزرگمهر مدیر عامل خیرین سلامت استان گلستان ضمن تقد ...

1wd2_img_6889
ارکین نیوز- همزمان با هفته سلامت اولین جلسه شورای خیرین شهرستان آق قلا با حضور بزرگمهر مدیر عامل مجمع خیرین استان گلستان و اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان برگزار گردید .

بزرگمهر مدیر عامل خیرین سلامت استان گلستان ضمن تقدیر وتشکر از فعالیت خیرین سلامت شهرستان آق قلا که گامهای مهمی در راه اهداف مجمع خیرین برداشته اندگفت: خیرین سلامت کسانی هستند که با همدلی خود با خدا معامله می کنند و در آنان غیر ازسجایای روحی و ارزشی و اخلاقی چیزی نمی بینید و آنان بدنبال باقیات الصالحات خود هستند .
مدیر عامل خیرین سلامت گلستان سپس افزود : خیرین سلامت در شهرستانها بعنوان بازوی توانمد مدیران بهداشت و درمان می باشند .
وی درادامه بیان نمود: در درون تحریم و محاصره اقتصادی مردم از سیستم بهداشت و درمان حمایتهای مالی و معنوی نمودند و این نشان از روحیه بالای خیرین سلامت می باشد که با گذشت و ایثار در این راه گام نهادند .
بزرگمهر در پایان یادآور شد: آیین نامه شورای خیرین و شرح وظائف این شورا می تواند روشنگر راه مجمع خیرین شهرستان باشد .

در این جلسه ابتدا حاج حکیم موحد رئیس شورای خیرین سلامت ضمن تشکر از خیرین سلامت آق قلا که در طول سال گذشته نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان کمک نقدی نمودند و بیش از ۱۲۸ قلم کالا بهداشتی و درمانی جهت خانه های بهداشت و بیمارستان اهدا نمودند .
وی افزود :شورای خیرین در روستاها نیز شعبه دارند و صندوق خیریه نیز داریم که به بیماران مستعضف تا مبلغی کمک میگردد .
حکیم موحد در خاتمه گفت : درمانگاه فوق تخصصی آق قلا فاز ۴ آن تمام شده و فاز ۵ نیز شروع شده است.
در پایان احکام اعضای جدید مجمع خیرین شهرستان آق قلابه آنان تحویل داده شد.
البرزگلستان/