• تاریخ: 2015-12-26
  • شناسه خبر: 12357
  • 492 بازدید

برگزاری جشن میلاد رسول اکرم(ص)و هفته وحدت در حوزه علمیه میرزاعلی یلقی آق قلا

ارکین نیوز-جشن میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت با حضور آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در حوزه علمیه میرزاعلی یلقی آق‌قلا برگزار شد. در این مراسم آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در ا ...

ارکین نیوز-جشن میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت با حضور آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در حوزه علمیه میرزاعلی یلقی آق‌قلا برگزار شد.

در این مراسم آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان، هیوه چی فرماندار شهرستان آق‌قلا و بسیاری از مسئولین شهرستانی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اهمیت وحدت بین مسلمانان گفت : امروز وحدت برای امت اسلامی از اوجب واجبات است و ما باید همیشه نسبت به هم مهربان و دست در دست هم در مقابل دشمنان اسلام بایستیم.

وی افزود: همه مسلمانان باید باهم اتحاد داشته باشند تا انشاء الله باعث شکوه و عظمت اسلام و مسلمین باشیم.

حاج آخوند میرزاعلی امام جمعه شهر آق‌قلا نیز با تأکید بر لزوم تحکیم وحدت بین مسلمانان گفت: برگزاری باشکوه‌تر مراسم میلاد پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) باعث وحدت و همبستگی بین مسلمانان می‌شود و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان به خصوص دشمنان اسلام خواهد شد.

وی افزود: ما با وحدت ، همبستگی و تفاهم خود باید نقشه‌های پلید دشمنان را نقش بر آب کنیم و پرچم اسلام را در سراسر جهان به اهتزاز درآوریم.
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست