• تاریخ: 2015-09-22
  • شناسه خبر: 8342
  • 486 بازدید

برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان آق قلا اعلام شد

ارکین نیوز-سرهنگ کاظمی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آق قلا، برنامه های هفته ستاد بزرگ‌داشت هفته دفاع مقدس این شهرستان را تشریح کرد. سرهنگ کاظمی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان آق قلا با ...

ارکین نیوز-سرهنگ کاظمی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آق قلا، برنامه های هفته ستاد بزرگ‌داشت هفته دفاع مقدس این شهرستان را تشریح کرد.

سرهنگ کاظمی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان آق قلا با اشاره به دلاورمردی ها، ایثارگری ها، از خود گذشتگی ها و رشادت های ملت غیور و شهید پرور ایران گفت: جوانان این مرز و بوم در طول هشت سال دفاع مقدس در مقابل همه مستکبران و زورگویان جهان سرافرازانه ایستادگی و مقاومت کردند و هیچگاه تسلیم خواسته های پلید آنان نشدند.

وی افزود: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی حفظ، ماندگار و پایدار شود باید میراث، فرهنگ و آموزه‌های دفاع مقدس را که همیشه مایه افتخار ما بوده است حفظ و به نسل حاضر و بعدی منتقل کنیم.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان آق قلا، رهبری آگاه، ملت هوشیار و حاضر در صحنه را عامل اصلی اقتدار انقلاب اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: دفاع مقدس فرصتی برای یادآوری حقایق جنگی تحمیلی است که این دفاع خود همچون برگ زرینی در تارک انقلاب می درخشد. جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت خون شهدا و ایثار جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه محسوب می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آق قلا در ادامه به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان پرداخت و گفت : رژه یگان های نظامی، برگزاری نمایشگاه های هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت به همراه خاطره گویی رزمندگان در مدارس، برگزاری یادواره های شهدا، غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های معزز شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و بومی محلی، و توزیع قربانی در بین نیازمندان، ویزیت رایگان و … از برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان آق قلا می باشد/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست