• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۰۶
  • شناسه خبر: 21848
  • 88 بازدید

برقراری پروازهای هواپیمایی نفت به مقاصد رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان

ارکین نیوز-پروازهای شرکت هواپیمایی نفت از چهارم دی ماه با هواپیمای فوکر۵۰ در مسیرهای رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان برقرار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان ، رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان گلستان ضمن ...

139211161343338142057514

ارکین نیوز-پروازهای شرکت هواپیمایی نفت از چهارم دی ماه با هواپیمای فوکر۵۰ در مسیرهای رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان برقرار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان ، رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان گلستان ضمن اعلام این خبر گفت : با پیگیریهای مستمر صورت گرفته و بر اساس برنامه اعلام شده از سوی شرکت هواپیمایی نفت ، پروازهای تهران-گرگان-تهران در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته ساعت ۹:۳۰ صبح از تهران به گرگان و ساعت ۱۱:۳۰ صبح از گرگان به تهران انجام خواهد شد. همچنین پروازهای رشت-گرگان-مشهد و بالعکس در روزهای جمعه برطبق برنامه ساعت ۹:۳۰ صبح از رشت به گرگان ، ۱۱:۲۰ از گرگان به مشهد ، ۱۳:۱۰ از مشهد به گرگان و ۱۵:۱۰ از گرگان به رشت خواهد بود.

آذری افزود : با برقراری این پروازها علاوه بر افزایش مقاصد پروازی و تعداد پروازهای هفتگی ، موجبات رضایتمندی مردم منطقه فراهم خواهد شد.

  • همشهری - ۱۳۹۵-۱۰-۱۰ در ۷:۰۶ ب.ظ

    خیلی خوبه که تعدادپروازها با انواع هواپیماها افزایش یافته//البته شایان ذکر است که هواپیما فوکر۵۰ خیلی جالبه //ومطمئن//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست