• تاریخ: 2015-11-25
  • شناسه خبر: 11021
  • 555 بازدید

برخورد پژو با تریلی، معلم و دانش آموز گنبدی را به کام مرگ برد/اسامی

ارکین نیوز-برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با یک دستگاه تریلی در محور موسوم به جاده آلمان درحومه شهر گنبدکاووس باعث مرگ معلم و یک دانش آموز این شهرستان شد. دراین حادثه رانندگی که روز چهارشنبه و هنگام تعطیلی م ...

ارکین نیوز-برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با یک دستگاه تریلی در محور موسوم به جاده آلمان درحومه شهر گنبدکاووس باعث مرگ معلم و یک دانش آموز این شهرستان شد.

دراین حادثه رانندگی که روز چهارشنبه و هنگام تعطیلی مدرسه رخ داد، معلم گنبدی همراه با سه دانش آموز پایه ششم دبستان شهید سلاق نیا روستای سلاق نوری از توابع بخش مرکزی این شهرستان درمسیر برگشت به روستای پتکه، دچار حادثه شدند.

در این حادثه علاوه بر فوت عبدالصمد نورتقانی معلم دبستان و جمیل چپرلی از دانش آموزان پایه ششم این دبستان، دو دانش آموز دیگر به نام های سلمان چپرلی و مهران قویدل بشدت زخمی شدند.

جباری مدیر دبستان شهید سلاق نوری با تایید خبرز تصادف گفت: دو دانش آموز مصدوم این حادثه در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس بستری هستند و سطح هوشیاری آنان رو به بهبود است.

دانش آموزان پایه ششم روستای پتکه به دلیل نداشتن پایه ششم در دبستان روستای محل سکونت خود مجبورند با طی مسافت چهار کیلومتری به دبستان سلاق نیا بروند.

آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با افزون بر ۳۲۵ هزار نفر جمعیت افزون بر ۶۱ هزار نفر جمعیت دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست