• تاریخ: 2015-06-29
  • شناسه خبر: 5519
  • 776 بازدید

بازدید شبانه فرماندار از ادارات خدمات رسان آق قلا

ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا به منظور ارزیابی میزان آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهری ، ساعت ۱۲ دیشب از واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و واحد اتفاقات امور توزیع برق شهرستان بازدید بعمل آوردند. به گزار ...

b_500_500_16777215_10_images_1435550497_
ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا به منظور ارزیابی میزان آمادگی دستگاه های خدمات رسان شهری ، ساعت ۱۲ دیشب از واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و واحد اتفاقات امور توزیع برق شهرستان بازدید بعمل آوردند.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، الیاس هیوه چی که بدون اطلاع قبلی در این واحدها حضور یافته بود ، آمادگی لحظه ای دستگاه های خدمات رسان شهری در مواقع بروز حوادث را در کاهش خسارت و آسیب ها مهم عنوان کرد.
فرماندار شهرستان آق قلا در این بازدید ضمن ارزیابی مثبت عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با توجه به امکانات موجود ، ترویج و اشاعه فرهنگ ایمنی بین تمامی شهروندان را خواستار شد.
هیوه چی همچنین از اتفاقات امور توزیع برق شهرستان نیز بازدید و از امکانات و میزان آمادگی این واحد در اوج مصرف برق در شهرستان آگاه شد.
عبدالرشید قرنجیک شهردار آق قلا صبح امروز طی تماس تلفنی خبرنگار ارکین نیوز ، از حضور فرماندار در واحد آتش نشانی آق قلا تقدیر کرد و گفت : حضور فرماندار شهرستان در ساعت ۱۲ شب موجب دلگرمی و روحیه ماموران واحد آتش نشانی شهرداری آق قلا شده است .

  • خداوردي طعنه - 2015-06-29 در 8:27 ق.ظ

    امیدواریم این بازدیدهای سرزده از مقام اول اجرایی دولت در شهرمان/باعث هرچه بهتر شدن کیفیت ارائه خدمات از سوی مراکز بازدید شده باشیم که ((واحد آتش نشانی/مرکز فوریتهای اور‍انس/واحد اتفاقات توزیع برقو..))از جمله این نهادها است// از فرماندار عزیز هم به دلیل این همه توجه آنهم بصورت دقیق ومنظم کمال تشکر را داریم/خدا قوت//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست