• تاریخ: 2018-04-06
  • شناسه خبر: 25820
  • 224 بازدید

بازدید بیش از ۳۱ هزار گردشگر داخلی و خارجی از بلندترین برج آجری جهان

ارکین نیوز-فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بیش از ۳۱ هزار و ۲۴۴ مسافر و گردشگر داخلی و خارجی از بلندترین بنای تاریخی و آجری جهان برج قابوس بازدید کردند. عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در حاشیه نمازجمعه در جمع خبرنگاران د ...

ارکین نیوز-فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بیش از ۳۱ هزار و ۲۴۴ مسافر و گردشگر داخلی و خارجی از بلندترین بنای تاریخی و آجری جهان برج قابوس بازدید کردند.

عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در حاشیه نمازجمعه در جمع خبرنگاران در شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: در ایام نوروز, بیش از ۸۷۰ هزار نفر از جاذبه های مختلف شهرستان گنبدکاووس بازدید کردند که از این تعداد ۳۱ هزار و ۲۴۴ نفر از بلندترین بنای تاریخی و آجری جهان بازدید کردند.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: با توجه به فعالیت های عمرانی خوبی که در امامزاده یحیی ابن زید( ع) در زمینه توسعه و طرح آرامش بهاری انجام شد,در سال جاری ۳۲۰ هزار مسافر و زائر از این امامزاده بازدید کرده و ۱۱ هزار نفر اسکان یافتند.

وی افزود: در طرح بسیج سلامت نوروزی در اورژانس گنبدکاووس, در مجموع یک‌هزار و ۲۲ مورد ماموریت انجام شد که از این تعداد, ۴۶۸ ماموریت شهری غیر تصادفی, ۱۰۷ مورد ماموریت شهری تصادفی بوده است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: از یک‌هزار و ۲۲ ماموریت, ۳۰۳ ماموریت جاده‌ای غیر تصادفی و ۱۵۴ ماموریت تصادفی جاده‌ای صورت گرفته است.

کریمی یادآور شد: در حوزه سلامت بهداشت, تعداد ۴ هزارو ۶۶۲ مورد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازرسی و بازدید شد, همچنین ۹۱۳ مورد از اماکن عمومی, ۱۲ مورد از اماکن بین‌راهی و ۱۳۴ مورد از سامانه آبرسانی بازدید به عمل آمد.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: کل مواد غذایی معدوم شده در این مدت, بیش از ۴ تن بوده و ۱۳ واحد به علت عدم رعایت بهداشت تعطیل, ۵۴ مورد به مراجع قضایی معرفی و برای ۱۴۹ مورد نیز اخطاریه صادر شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست