• تاریخ: 2016-01-05
  • شناسه خبر: 12811
  • 725 بازدید

بازدیدمعاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری از فعالیت هنرمندان زن شهرستان آق قلا

ارکین نیوز- خانم دکتراطهره نژادی معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری به همراه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در معیت الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا از فعالیتهای هن ...

ارکین نیوز- خانم دکتراطهره نژادی معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری به همراه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در معیت الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا از فعالیتهای هنرمندان زن این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: از آنجائیکه توانمند سازی زنان در بعد حرفه آموزی واشتغال ازاولویتها وسیاستهای های کلان دولت تدبیر و امیداست،متولیان امر در شهرستان نگاه ویژه داشته وجهت توسعه اشتغال وتولیدات صنایع دستی با کیفیت ومرغوب تلاش می کنند.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود:بی‎شک یکی از مهم‌ترین جاذبه‎های گردشگری در شهرستان، صنایع بومی و دستی آن می باشد که فرهنگ و تمدن آن شهرستان را به مسافرین و میهمانان معرفی می‎کند.
1451969817_photo_2016-01-03_08-36-16
این صنعت و به عبارتی این هنر و صنعت بی‎بدیل و بی‎رقیب حاصل ذوق، سلیقه، ابتکار و خلاقیت هنرمندان عزیزی است که صبورانه آداب، سنن و رسوم و در یک کلام پیام فرهنگی نسل‎ها را در محصولات تولیدی متجلی کرده و از آن پاسداری می‎کند.

به طور کلی صنایع‌دستی هر شهرستانی ،سند هویت تاریخی آن منطقه است، زیرا به عنوان میراثی ماندگار از گذشتگان به ارث رسیده است.
1451969792_photo_2016-01-03_08-35-03

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست