• تاریخ: 2019-09-11
  • شناسه خبر: 29025
  • 219 بازدید

ایمن‌سازی ۲ نقطه پرحادثه کلاله با اعتبار ۱۰ میلیاردی آغاز شد

ارکین نیوز-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کلاله گفت: ایمن‌سازی ۲ نقطه پرحادثه کلاله با اعتبار ۱۰ میلیاردی آغاز شد به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان، قاسم دبوری‌ فریمانی از آغاز ...

ارکین نیوز-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کلاله گفت: ایمن‌سازی ۲ نقطه پرحادثه کلاله با اعتبار ۱۰ میلیاردی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان، قاسم دبوری‌ فریمانی از آغاز ایمن‌سازی سه راهی «تمرقره قوزی» و سه راهی «گوگجه» به عنوان دو نقطه پرحادثه در مسیر کلاله به مراوه‌تپه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان خبر داد.

وی تصریح کرد: ایمن‌سازی این نقاط شامل تعریض طرفین جاده و پل‌ها، احداث رمپ‌های کنارگذر و احداث جزیره جداکننده لاین رفت و برگشت می‌شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کلاله گفت: طول اجرای کار در سه راهی «تمر قره قوزی» ۶۵۰ متر و در سه راهی گوگجه حدود ۵۰۰ متر است.

دبوری‌فریمانی اظهار کرد: براساس ارزیابی‌های به عمل آمده در ۴۶۰ کیلومتر از محورهای ارتباطی کلاله سه نقطه پرحادثه شناسایی شده که ایمن‌سازی دو نقطه یاد شده امسال در دستور کار قرار گرفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست