• تاریخ: 2016-02-02
  • شناسه خبر: 14127
  • 366 بازدید

اهداء ۲۰ جفت کفش به دانش آموزان آموزشگاه استثنایی گل محمدی آق قلا

ارکین نیوز- ظهر امروز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه ،در دومین روز از دهه مبارک فجر به همت مشاور جوان فرماندار و با همکاری مرکز نیکوکاری محمدرسول ا.. ،تعداد ۲۰ جفت کفش به دانش آموزان آموزشگاه استثنایی گل محمدی توسط فرماندار شهرستان ...

ارکین نیوز- ظهر امروز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه ،در دومین روز از دهه مبارک فجر به همت مشاور جوان فرماندار و با همکاری مرکز نیکوکاری محمدرسول ا.. ،تعداد ۲۰ جفت کفش به دانش آموزان آموزشگاه استثنایی گل محمدی توسط فرماندار شهرستان آق قلا اهداء گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی در حاشیه این مراسم با اشاره به ضرورت نهادینه کردن امر مشارکت مردم در امور خدا پسندانه، افزود: چنین کمک هایی موجبات ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف و در نتیجه توانمندسازی آنها را فراهم می سازد.

فرماندار شهرستان آق قلا بر دستگیری از دانش آموزان بی بضاعت و نیازمندان تأکید کرد و گفت: در قرآن و احادیث اسلامی بر این مهم بسیار سفارش و الگوی حکومتداری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران با تعلیم و تربیت دینی عجین شده است و انسان های با ایمان، راسخ و خدا ترس با قانون مداری می توانند اهداف والای نظام را محقق کنند.

لازم به ذکر است این هدایا از محل جمع آوری کمکهای نقدی طرح جمع آوری پوشاک گرم برای نیازمندان تهیه و به دانش آموزان این آموزشگاه اهداء شد.

همچنین پوشاک گرم اهدایی این طرح نیز به افراد نیازمند و بی بضاعت اهدا گردید….

ارکین نیوز:گروه مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا با همکاری مرکز نیکوکاری محمدرسول ا.. در نظر دارد بعد انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری طرح جمع آوری بسته غذایی را قبل از سال جدیدجهت کمک به نیازمندان بی بضاعت اجرا می نماید.
1454406771_img_8269

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست