• تاریخ: 2015-09-13
  • شناسه خبر: 8081
  • 1,254 بازدید

با مشارکت مردم و تلاش شهرداری کارهای عمرانی و خدماتی شتاب پیدا خواهدکرد

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان به همراه قرنجیک شهردارآق قلا از پروژه آسفالت خیابانهای این شهربازدید بعمل آوردند. فرماندار شهرستان آق قلا در بازدید از طرح آسفالت خیابانهای اتحاد ۱۹،بازار ۴۰،دژ ۱۹ و ۲۰ با تاکید ...

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان به همراه قرنجیک شهردارآق قلا از پروژه آسفالت خیابانهای این شهربازدید بعمل آوردند.

فرماندار شهرستان آق قلا در بازدید از طرح آسفالت خیابانهای اتحاد ۱۹،بازار ۴۰،دژ ۱۹ و ۲۰ با تاکید بر این که مردم این شهرستان لایق خدمات مطلوب، فضای سبز ، مبلمان و بوستان های شهری و همچنین معابر مناسبی هستند، افزود: تحقق این امر با مشارکت و همکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای شهر ، مجموعه شهرداری میسر خواهد بود.

بالاترین مقام اجرایی دولت در شهرستان آق قلا با بیان اینکه شهر همانند خانه شهروندان است اضافه کرد: شهروندان بایستی با حفظ نظافت و بهداشت اطراف خانه و محل کسب خود و حساسیت در نگهداری امکانات و تجهیزات موجود در پارکها ، میادین ، معابر شهری و حراست از فضای سبز و رعایت قانون در ساخت و ساز ، شهرداری را در اجرای هرچه بهتر برنامه ها و طرح ها یاری و پشتیبانی کنند.

وی با اشاره به اینکه با مساعدت و کمک دولت، مشارکت مردم ، تلاش و اراده اعضای شورای شهر و شهرداری و کارکنان وکارگران شهرداری کارهای عمرانی و خدماتی در شهر آق قلا شتاب خواهد گرفت، اظهار کرد: عمران و آبادانی و زیبایی شهر بدون حمایت همه جانبه شهروندان امکان پذیر نیست.

لازم به ذکر است در این مرحله ازپروژه آسفالت خیابان های شهرآق قلا، ۵۳۰۰تن آسفالت ریزی در ۱۵ کوچه و خیابان به مساحت ۴۰ هزار متر مربع به اتمام رسیده که با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری و شورای اسلامی شهر آق قلا هزینه شده است/سایت فرمانداری آق قلا
1442125124_img_0676
1442125161_img_0700
1442125124_img_0676

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست