• تاریخ: 2015-05-28
 • شناسه خبر: 4415
 • 3,953 بازدید

انتقال تاکسی از شهر گرگان به آق قلا کاملا قانونی بود

ارکین نیوز – به دنبال انتشار خبری در سایت ارکین نیوز مبنی بر اعتراض برخی از رانندگان تاکسی درون شهری ، نایب رییس شورای شهر آق قلا آقای ایوب گرکز در وب سایت شخصی مطالب را ذکر کرده است که در نوع خودش قابل تامل است. ا ...

IMG0067A
ارکین نیوز – به دنبال انتشار خبری در سایت ارکین نیوز مبنی بر اعتراض برخی از رانندگان تاکسی درون شهری ، نایب رییس شورای شهر آق قلا آقای ایوب گرکز در وب سایت شخصی مطالب را ذکر کرده است که در نوع خودش قابل تامل است.
ایوب گرکز در وب سایت خود می آورد :
بنا به انتشار خبری در سایت ارکین نیوز مبنی بر اعتراض برخی از رانندگان تاکسی درون شهری « با موضوع تاکسی شهری آق قلا ؛ انتظاراتی که برآورده نشد » لازم میدانم مستندات و قانونی بودن وقایع را جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی در وبسایتم قرار دهم.

در این وبسایت آمده :

چند وقتی است که فعالیت تعدادی از تاکسی های شهر گرگان در شهر آق قلا باعث بروز اعتراضاتی در بین رانندگان تاکسی شده است.
تاکسی ها ی که صاحبان آن شهروندان آق قلایی هستند و با امتیاز تاکسی گرگان در شهر آق قلا در حال مسافرکشی هستند.
رانندگان تاکسی درخواست کردند که در مورد تردد تاکسی های گرگان در شهر آق قلا و مسافرکشی آنها در سطح شهر تحقیق شود و آنها معتقدند حقوق رانندگان قدیمی تضییع شده است.
به گفته آنها این موضوع در برنامه رادیویی روزنه نیز بررسی شده است و ادعا می کنند غیر قانونی است ولی رسیدگی نمیشود.
رانندگان تاکسی های قدیمی شهر آق قلا اظهار کرده اند که مصوبه ی اشتباه شهردار وشورای شهر آق قلا باعث این اتفاق شده است .
سوال رانندگان تاکسی شهری آق قلا از مسئولین این است که آیا همین تعداد تاکسی های موجود در داخل شهرستان آق قلا پاسخ گوی مسافرین نیست ؟ آنها می گویند ما شاهد این موضوع هستیم که خیلی از تاکسی ها همیشه جای خالی برای مسافر دارند و افزایش تاکسی بیشتر باعث ازدیاد ترافیک خواهد بود.

اعضای شورای شهر با قانونی خواندن تمامی مراحل نقل و انتقال این تاکسی ها از گرگان به آق قلا اعلام می نماید که جهت رفاه حال شهروندان اق قلا و برحسب گزارشات و اعتراضات متعدد از عدم سرویس دهی مناسب رانندگان تاکسی در بسیاری از محلات و اینکه تاکسی های درون شهری فقط در هسته مرکزی شهر نسبت به جابجایی مسافران اقدام می کنند و برخی از رانندگان عزیز همیشه به دنبال سرویس های دربستی می باشند به استناد نامه وزیر کشور و استاندارو نامه مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و همچنین کمبود تاکسی درون شهری با درخواست شهردار مبنی بر افزایش تاکسی درون شهری موافقت نمودند و این امر در کمیته انطباق فرمانداری نیز مصوب گردید همچنین با هیئت مدیره تاکسی های درون شهر و برخی از رانندگان جلسات متععدی تشکیل گردید و طی اطلاع رسانی از شرایط و نحوه واگذاری تاکسی از واجدین شرایط ثبت نام بعمل آمد و کلیه مراحل ثبت نام و واگذاری برعهده خود هیئت مدیره و نمایندگان تاکسی های درون شهری انجام گردید و شهرداری و شورای شهرفقط نظارت نمود.

در جلسه اخیر که در دفتر شهرداری با حضور نمایندگان تاکسی و هیئت مدیره و بازرس و اعضای شورای شهر و شهردار و مسئول تاکسیرانی برگزار گردید تمامی مستندات ارائه گردید.

نامه وزیر کشور مبنی مجوز جابجایی تاکسی از شهری به شهر دیگر

index

نامه استانداری و مدیر کل فنی به شهرداران

index.jpg111

درخواست شهرداری جهت اخذ مصوبه از شورای شهر

بند ۳ صورتجلسه موافقت اعضای شورای شهر

index.jpgببب

توضیحات کاملتر این قضایا از زبان مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری گلستان در سایت

استانداری گلستان

شهردار آق قلا نیز در این خصوص عنوان نمودند که ناوگان تاکسی شهری آق قلا در حال حاضر با کمبود تاکسی مواجه است .
وی با بیان اینکه استاندارد شهری می گوید به ازای هر ۱۰۰ نفر بایستی یک تاکسی شهری وجود داشته باشد اضافه کرد : شهر آق قلا علاوه بر ۱۲۰ تاکسی موجود در حال حاضربه ۱۸۰ تاکسی برای رسیدن به استاندارد های لازم نیاز دارد.
قرنجیک معتقد است برای تامین بخشی از کمبود ها در این بخش ، براساس مصوبه نامه شماره ۹۹۰۴۶/۲/۲۷ مورخ ۳/۶/۸۹ وزیر کشور بند ۳ صورتجلسه مورخ ۲۹/۱۱/۹۲ کمیته حمل و نقل عمومی درون شهری استان و جا به جایی تاکسی از شهری به شهر دیگر ؛ بنا به درخواست ده نفر از رانندگان آق قلایی فعال در تاکسی رانی گرگان و با موافقت شورای شهر و ارسال درخواست انتقال آنها به کمیته حمل و نقل استان ، موقتا با فعالیت آنها در شهر آق قلا موافقت شده است و پرونده انتقال آن ها از شهر گرگان به آق قلا در مرحله پیگیری است.

سایت ارکین نیوز : به دلیل سو استفاده برخی کاربران و ارسال نظرات مختلف با نام های مختلف توسط یک فرد و با یکIP مشترک نظرات این خبر تا اطلاع ثانوی غیر فعال می باشد.

 • راننده - 2015-05-29 در 8:22 ق.ظ

  سلام.پس کو ؟نامه ی موافقت سازمان تاکسیرانی.الان فقط یک نفر کارش درسته که اون بیچاره ده سال دنبالش بود،کاراش درست شد.بعدش هم اون ده نفر راننده از وقتی ماشین گرگان رو خریدن در آق قلا مشغول هستند.

 • شهروند - 2015-05-29 در 8:30 ق.ظ

  اقای گرکز آمار تاکسی در شهر رو اشتباه زدن.سال۹۳ تعداد۱۱۱که الانم تقریبا ۱۵ تا اضافه شده بعلاوه ی همکارای گل گرگانی که۱۰ تا هستن.اگه فامیل یا اشنای دیگه پیدا نشه که از گرگان بیاره.ماشینشو از آق قلا رو نفروشه و بیاد یه ماشین ۱۵ میلیونی از گرگان نیاره

 • فواد - 2015-05-29 در 8:37 ق.ظ

  گفته طبق دستورالعمل.موافقت شهر مبدا از همه مهمتر و گزینه ی اول .خواهشا اونم بذارن مستندات کامل شه.دستورالعمل میگه انتقال از شهر کوچک به شهر بزرگ ممنوع.انبارالوم شهر بزرگتر از آق قلاست که از انبارالوم آوردیم.مستندات اونم بزارن ممنون میشم.

 • راننده های بیچاره - 2015-05-29 در 8:50 ق.ظ

  برای ما همه کار کردن اینم یکیش.این موضوع هم دراماتیک درست خواهد شد!!!!!اون جلسه را هم بگم که اقایون شرط گذاشتن واسه اومدن ماشین از گرگان که همه مخالف بودن.گفتن نرخ کرایه تغییر نخواهد کرد.در صورتیکه تو سایت اقای گرکز در تاریخ۱۶٫۲٫۱۳۹۴اورده بودن_مینی بوس واحد رو از ناوگان میاریم بیرون(پس شهر از لحاظ ناوگان مشکل نداره)_نظر مساعدت در تمدید دفترچه رانندگی نداریم-تاکسی ها خطی میشن(اونم در اق قلا)_شماها که میگید قانونیه چرا شرط میزارید؟چرا از گرگان بیاریم؟بریم از بندر ترکمن یا کردکوی و…بیاریم؟هآ گرگان ارزانتره؟پس یه کمیسیون بزاریم مابه التفاوت قیمت در گرگان و اق قلا رو با کارشناسان قضایی به حساب دولت واریز کنیم.اون موقع چند نفر از گرگان به آق قلا میان؟

 • راننده های بیچاره - 2015-05-29 در 9:19 ق.ظ

  مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری گلستان:چراغعلی با اشاره به اینکه تولیت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری ( آژانسهای تلفنی ) با شهرداریهاست ؛گفت : براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور ، حمل و نقل عمومی درون شهری تا حریم شهرها بر عهده شهرداریهاست و کمیته های انضباطی موظف به کنترل و پایش مداوم حمل و نقل عمومی درون شهری هستند. و آق قلا چند تا تاکسی تلفنی داره؟۱٫همشهری۲٫آرمان۳٫فجر۴٫ماهان۵٫وحدت۶٫نود
  ۷٫ملت۸٫آزادگان۹٫جوان۱۰٫عیدگاه۱۱٫آق قلا(یلمه)۱۲٫فراغی۱۳٫المهدی۱۴٫خانواده۱۵٫جهان
  ۱۶٫آتلان۱۷٫امین۱۸٫گلستان۱۹٫آق یورگ۲۰٫دنیا
  ۲۱٫شادی۲۲٫دولت۲۳٫لاله۲۴٫کوثر آمار سال۹۲٫حالا هر تاکسی تلفنی خیلی کم حساب کنیم۱۵تا راننده داره که مطمعنا بیشتره۲۴رو ضربدر۱۵ بکنیم میشه۳۶۰ تا.اینم جز ناوگان حمل و نقل عمومی نیست؟یا زیر نظر شهرداری نیست؟پس اضافه داریم

 • مسعود - 2015-05-29 در 12:15 ب.ظ

  شهردار و اعضای شورای شهر جای سرد و خنکی نشستند و برای خودشان مصوباتی را تصویب می کنند که نه از مشکل این رانندگان خبر دارنند و نه از تاکسی هایی که توایستگاه صف کشیدند…برادر ان گرامی توجلسه انتقال تاکسی به آق قلا از گرگان که همه رانندگان مخالف بودنند ،ایا نظر این بنده خداها که در سرما و گرما در خدمت مردم شریف منطقه هستند برای شما مهم نیست فقط به فکر خود و……..این خدمت به مردم نیست !؟این ……..است!آن قولهایی که به طرفداران خود دادید باید این طوری جواب بدید؟؟!این رسمش نیست !این رانندگان هم برای خود زندگی دارنند و نان آور خانه می باشند….

 • راننده تاکسی - 2015-05-29 در 5:31 ب.ظ

  اونو در کمیسیون بزارن هیچکس نمیاره.چون اون موقع سودی نداره!!!اون ده نفرم هم توشهر ماشین داشتن اقای گرکز نداشتن؟فروختن با قیمت نجومی با قیمت ارزان پراید آوردن!!!!اگه تاکسی کم داریم اقایون میدونن اون سمند ای اف سون صفر چرا در پارکینگ حکیم اباد در منزل شخصی پارک بود و باقیمت گزاف بفروش رسید.

 • معترض - 2015-05-29 در 5:37 ب.ظ

  اگه قانونیه.چرا با تهدید؟چرا با شرط؟شاهکارامون زیاد شد.انبارالوم اضافه شده!!!!!انتقال از شهر کوچیک به بزرگ!!!۱۸۰ تا کمبود تاکسی!!بیام یه دوری تو شهر بزنیم.فلکه قدس واسه تاکسیه!!!ایستگاه گرگان واسه تاکسیه اصلا کل اق قلا واسه اوناست صف که نیست ترافیک جاده شمال در تعطیلات نوروزه

  • ناصر - 2015-06-21 در 11:43 ب.ظ

   برادر عزیز اگر نمیخوان تو صف باشند برن خطوط محلات کار کنند. تاکسی های آق قلا فقط ایستگاه گرگان به انبار الوم کار می کنند اگه بخوای مثلاً محله دلیجه بری کرایه ای ازت میخوان که آژانس از دم در اون کرایه را ازت نمی گیره. تازه همان مسیر ایستگاه گرگان به انبار الوم را با شهرهای دیگه مقایسه کنید نرخ تاکسی آق قلا خیلی بالاست. از شهرهایی مثل بندرترکمن و گرگان و…

 • مرد روزای سخت - 2015-05-29 در 5:46 ب.ظ

  سلام.همشهری های عزیز،یه سوال حدس بزنید یه راننده تاکسی چقد درامد روزانه داره؟
  من برجی ۵۰۰۰۰۰هزار تومان قسط دارم پنج ساله،۱۰۰۰۰۰هزار تومان بیمه تامین اجتماعی،بنزینم که قیمت هزار تومان،ماشینم که سمند خبر ازاستهلاکش که دارین.بیمه خودرو یک میلیون یکصد هزار تومان.روزی باید چند تومان کار کنم؟از حل کردن معادلات چند مجهولی هم سختره!!!فقط میتونید دعا کنید خدا به من صبر بده و از همه مهتر واشر نسوزونم.تازه ماشین من سه گانه سوز بنزین،روغن موتور ،سی ان جی

 • تاکسی نه تاسکی - 2015-05-29 در 5:54 ب.ظ

  لطفا ارکین نیوز مستندات محکم وقویتر رو از مسولین شهربخواهید!دوستان گرامی ایا شما قانع شدید؟به نظر من نظر شماره۷(راننده های بیچاره)از همه قویتره!!بعدش هم دستورالعمل انتقال تاکسی رو خوندم.من که اصلا قاتع نشدم.به امید روزای خوب

 • مولام - 2015-05-29 در 5:56 ب.ظ

  این خبر اگه در زمان حیات مرحوم حاج رحمان توماج اصلا رخ نمیداد!!!یا در زمان مدیریت اقای تازیکه که الان فک کنم بازنشسته شدن

 • امیر - 2015-05-29 در 6:04 ب.ظ

  چرا لجبازی .انسان جایزالخطاست،میتونید اصلاح کنید.مدرک بر دال مجوز که ندارید.اگه دارند بگذارن در خروجی سایت اقای گرکز یا شهرداری.لزومی نداره هر چند یه بار بیانه بدن.اقای شهردار نامه خود به ریس شواری شهر رو میزاره،اقای گرکز نامه ی وزیر و استاندار و…
  شما که با دستور العمل وزیر و استاندار خبر دارید.چی میگه؟دیتور العمل میگه که در مرحله ی اول موافقت شهر مبدا(سه مرحله داره)بجای اون چند تا نامه،نامه موافقت شهر مبدا (سازمان تاکسیرانی گرگان)رو بزارید!!تا مرحله دوم و سوم اجرا بشه.هنوز در مرحله اول مشکل دارید!!!ندارید؟با این حال تقریبا شش ماه دارن حقوق مارو تضییع میکنند.

 • راننده - 2015-05-29 در 7:04 ب.ظ

  این رسمش نیست.!ما مگه چقدر در آمد داریم که چندتا تاکسی دیگه هم اضافه کردید؟!این همه ظلم به رانندگان درست نیست!؟به این رانندگان مظلوم اذیت ندید خدا خوشش نمیاد….واحد تاکسی رانی آق قلا هم که از ما حمایت نمیکنه هیچ به ما فشار هم میاره که اگر اعتراض کنید شما را به محلات می فرستم…..!

 • جاوید - 2015-05-29 در 8:17 ب.ظ

  اقایون راننده.شما که مگید غیر قانونیه!برید دادگستری یا راهور که بیاد تاکسی هارو جمع کنه.فرمانداری نداره شهر؟

  • سردار - 2015-05-30 در 12:58 ب.ظ

   اقا جاوید رفتیم پیش اقای ریس راهور.میگه جریمه میکنم.ولی اعمال قانون نمیکنه…………………………

 • احسان - 2015-05-29 در 8:26 ب.ظ

  سلام.دوبار رفتم شهرداری ،واسه اعتراض گفتن که اگه اعتراض کنی……..،
  آزمایش کنید برید از رانندگان بپرسید که ایا مخالف هستید؟میگن بابا ببخیال.من از نون نذار.جریمه میشم،دفترچه تمدید نمیکنن،سی ان جی نوبتتو حذف میکنیم،برگه ی خروج نمیدیم،راستی برکه خروجی ساعتی پانصد تومان و یه روزه هزار تومان،تمدید دفترچه۲۵هزارو….

 • جواد - 2015-05-29 در 8:30 ب.ظ

  سایت ارکین مرسی.دستتون درد نکنه.چون در وبسایت اقای گرکز نظر ثبت نمیشه!!!!

 • راننده - 2015-05-29 در 8:32 ب.ظ

  سایت ارکین مدارک که تو نظرات هست رو از مسولین بخواه.اونا دارن سمبل میکنن.

 • راننده - 2015-05-29 در 8:35 ب.ظ

  آقای گرکز اگه قانونیه!!!پلیس راهور چرا اونارو جریمه میکنه؟؟نکنه با اونا مشکل شخصی داره خخخ.پس قانونیه!!!

 • راننده - 2015-05-29 در 8:38 ب.ظ

  مرسی از همه نظرات.انتقال قانونیه.چون مسول واحد تاکسیرانی آق قلا با اون موافقه.چون دور میدان قدس انها رو ساپورت میکنه.و گیر میده به معترضین

 • راننده پژو - 2015-05-29 در 8:44 ب.ظ

  اقای گرکز،اگه الان ۱۲۰تاکسی داریم و ۱۸۰تاکسی نیاز داریم.اونوقت اون مسافرین داخل شهر رو کی جابه جا میکرد.یعنی ما نیاز داریم و سازمان همیاری شهرداری این نیاز دو برابری مارو متوجه نمیشه؟؟؟اشتباه کردین بدجور

 • سعید - 2015-05-29 در 8:51 ب.ظ

  اقایون ده تا تاکسی نیست بیشتره!!
  ۱-قزل روآ
  ۲-یلمه پراید
  ۳-قزل پژو
  ۴-پورقاز پژو
  ۵-قرنجیک آردی
  ۶-حسنی پراید
  ۷-صوفی پراید
  ۸-رحمتیان پراید
  ۹-کسلخه پژو
  ۱۰-کاکا پراید
  ۱۱-قوانج زاده پژو
  ۱۲-خواجه پراید
  وچندین نفر دیگر بودین یکیم خجالت کشیدن.واحد تاکسیرانی اق قلا شد واحد تاکسیرانی گرگان.منکه میرم گرگان کار میکنم.یا میفروشم از گرگان میارم.

 • راننده به شدت معترض - 2015-05-29 در 11:56 ب.ظ

  سایت ارکین فایل صوتی برنامه روزنه رو میخواهید؟آقایون میگن فتوشاپه!!!!یعنی الان من با ماشین زدم به میدون خخخ.فتوشاپ صدا هم داریم مگه؟؟؟؟

 • گلی - 2015-05-30 در 5:59 ق.ظ

  بابا جان این قدر به رانندگان زحمتکش اذیت ندید.گناه داره.ولی بنده از بعضی رانندگان گله هم دارم. بعضی از رانندگان کرایه ایستگاه گرگان را تا فلکه قدس را ۵۰۰ تومان میگیرنند که واقعا بی انصافی است.اینا را انسان می بیند با ید بگه که حقشان است که تاکسی اضافه بشه ……..

 • ilaivd - 2015-05-30 در 3:09 ب.ظ

  تعداد نظرات از بازدیدکننده ها بیشتره واقعا که

 • شهروند - 2015-05-30 در 3:52 ب.ظ

  چه جالب ۳۵ تا نظر همه هم به نفع رانندگان تاکسی .
  یا همه رو یه نفر نوشته یا از ۱۱۰ نفر راننده تاکسی یک سومش اهل مطالعه و اینترنت و اهل نظر هستن .
  اینم در نوبه خودش جالب توجه هست.
  شایدم رانندگان تاکسی با این سایت قرارداد بستن

  • مرد روزای سخت - 2015-05-30 در 11:18 ب.ظ

   سوتی دادی چون اگه پنج تا خودتون باشید پس چرا تو هم مخالفی چون میدونید خطا سهوی کردین!!و الباقی رو خودت نوشتی خسته نباش،طرفدار حق!!اشتباه واحد نه شهردار و شورا.بی زحمت تخریب نکن

  • منم - 2015-05-30 در 11:36 ب.ظ

   در بیانه ی شما ۱۲۰تاکسی بودیم.حالا شدیم۱۱۰تا؟!؟!شما بیام نظر بده البته بامدرک.همه نظرات با مدرک

 • متعجب - 2015-05-30 در 9:21 ب.ظ

  ۱۰۲ بازدید و ۳۶ نظر
  ارکین جان شاهکاره
  از این ۱۰۲ تا ۵ تاش که خودمم
  و الباقی هم ؟؟؟؟؟
  باشه حرفی نیست همه خوبند و فقط شورا و شهردار ظالم .
  خدا انصاف بدهد

  • مرد روزای سخت - 2015-05-30 در 11:07 ب.ظ

   شورا وشهردار مظلوما چرا چون ندونستن و پذیرفتن،اشتباه واحد تاکسیرانی.اگه راست میگید مدرک موافقت از سازمان تاکسیرانی گرگان و نامه ی کمیته انطباق بزاره،از سایت شما هم بهتره چون نظرات رو منعکس میکنه.ایول ارکین

  • سیلیویا - 2015-05-31 در 8:17 ق.ظ

   با این حرفتون یاد اون ضرب المثل افتادم، اقای متعجب(گ….)کافر همه را به کیش خویش پندارد.

 • راننده ی بیچاره - 2015-05-31 در 9:21 ب.ظ

  سلام.آقای یکی از شوراهالطف کنید مقصر اصلی این قضیه رو پیدا کنید!!

 • بی طرف - 2015-06-01 در 10:04 ق.ظ

  سلام. همه نظرات خوندم . شهرداری و شورای شهر بخاطر روابط فامیلی ، حق راننده ها رو تضییع میکنه.
  تو نامه وزیر کشور عنوان شده انتقال از کلان شهرها، گرگان کلان شهر نیست.
  مقصر خود راننده هاست. روزی رو خدا میده نباید از چیزی بترسین . چیزی که میگین حقتونه پس براش هم دل و همدا بجنگین.

 • مجید - 2015-06-01 در 8:04 ب.ظ

  به صورت تبلیغ ماهواره ای خوانده شود!اگه از کم بودن مسافر میرنجیدو شبا پول به خونه نمیبرید؟نگران نباشید با مراجعه به شهرداری و فروختن ماشین با قیمت بالا ماشین از گرگان بیاورید و حقوق دیگر رانندگان را پایمال کنید.قرص ها و شربتهای مخصوص واحد تاکسیرانی

 • مهران - 2015-06-01 در 8:08 ب.ظ

  سلام.دوستان من یه راننده هستم با۱۸ میلیون پیکان مدل ۸۱ خریدم.و اقایون با ۱۵ میلیون پراید از گرگان!حقم من کو؟پس چرا بمن ندادید؟من برم فامیلمو عوض کنم؟بزارم جا….یا قرن… یا دلی… یا……

 • شهرام - 2015-06-02 در 8:45 ب.ظ

  سلام.ممنون از سایت ارکین.من دفترچه رانندگی ندارم.منو اعضای کمیته ی انضباطی واحد تاکسیرانی به پرداخت ۴۰۰۰۰هزار تومان جریمه و ۷۲ ساعت پارکینگ رای دادند.حالا اون چند تا راننده بدون مجوز در شهرتردد میکنن<چرا؟تازه اشم من ۷سال بدون دفترچه بودم حالا یادشون اومده؟یا قصد قرضی هست؟مجبور به کاری شدم که هنوزم خجالت میکشم از کرده ی خود.آخه چرا من؟تذکری اخطاری؟میدون ایستاده مدارک منو برد!بعد نامه زدن در حد المپیک بدون تاریخ فقط ساعت داشت معلوم نبود کدام ساعت ۱۴؟………..

  • آنه محمد - 2015-06-22 در 8:30 ب.ظ

   سلام.آقا شهرام شما که دفترچه ندارید حقتونه.الکی مسولین را زیر سوال نبرید حتما بهت نامه یا اخطار دادن.آخه چند بار خودم در ایستگاه گرگان شما رو با مسول واحد تاکسیرانی دیدم.

 • راننده - 2015-06-03 در 8:41 ب.ظ

  موضوع انتقال تاکسی از گرگان رو چرا از سازمان تاکسیرانی گرگان جویا نمیشوید؟یا راهنمایی رانندگی؟مرسی سایت ارکین.بخاطر پیگیری شما.ما راننده ها مظلومیم توسط مسولین.