• تاریخ: 2015-12-09
  • شناسه خبر: 11584
  • 363 بازدید

انتقاد از عدم پرداخت خسارت کشاورزان ناشی از خشکسالی

ارکین نیوز – عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از عدم پرداخت خسارت کشاورزان ناشی از خشکسالی گفت: وزارت جهاد کشاورزی به رفع مشکل کشاورزان هیچ توجهی ندارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عیسی ام ...

ارکین نیوز – عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از عدم پرداخت خسارت کشاورزان ناشی از خشکسالی گفت: وزارت جهاد کشاورزی به رفع مشکل کشاورزان هیچ توجهی ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عیسی امامی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۶ آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: قدرت کسب علم امروز از توان خانواده ها خارج است بنابراین باید سنگینی این هزینه ها را از دوش خانواده ها برداریم و فرصتی را فراهم کنید که تمامی جوانان این مملکت بتوانند از این موهبت استفاده کنند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ امروز روز دانشجو است بنابراین فکری باید به حال فارغ التحصیلان دانشگاهی نیز شود که پس از فارغ التحصیل شدن با کوله باری از بدهی و تعهدات به کانون خانواده و جامعه بر می گردند و به علت بیکاری سرگردان هستند.

وی در تذکری به دولت و وزیر کشاورزی تصریح کرد: جای تعجب و تأسف است این همه داد و فریاد در خصوص شرایط کشاورزی کشور و وضعیت اسف‌بار کشاورزان می شود اما هیچ اقدامی در جهت حل مشکل آنها انجام نمی دهند از نهاده های بی خاصیت گرفته تا قیمت پایین محصولات کشاورزی گفته می شود اما هیچ توجهی نمی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از عدم توجه به پرداخت خسارت ها در جهت مقابله با خشکسالی گفت: دولت تا کنون خسارت کشاورزان را به طور کامل پرداخت نکرده است آقای وزیر این روزها سویاکاران در استان ما سرگردان و حیران هستند زیرا نه محصولاتشان به موقع تحویل گرفته می شود و نه تکلیف پولشان به موقع مشخص می شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: جناب آقای وزیر در خصوص جذب تمامی پیش دبستانی ها به ویژه آن دسته از افرادی که چندین سال سابقه کار دارند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی مرتبط اقدام فرمایید.
خانه ملت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست