• تاریخ: 2014-11-27
  • شناسه خبر: 77
  • 888 بازدید

اقدام توهین آمیز شهردار بندر ترکمن علیه کارمندان

شنیده ها حاکی از آن است که شهردار بندرترکمن با دستور کتبی، کارمندان شهرداری را مجبور نموده است تا به وقت نماز صبح در خیابانهای محل برپایی دوشنبه بازار (کمینه و …) مستقر شوند و از استقرار بازاریان جلوگیری نمایند. بد ...

golestanema7

شنیده ها حاکی از آن است که شهردار بندرترکمن با دستور کتبی، کارمندان شهرداری را مجبور نموده است تا به وقت نماز صبح در خیابانهای محل برپایی دوشنبه بازار (کمینه و …) مستقر شوند و از استقرار بازاریان جلوگیری نمایند. بدین ترتیب کارمندان شهرداری در حد مامور انتظامات تنزل داده شدند. (آیا قبل از آن فنون مقابله با ضرب و شتم احتمالی نیز به آنها آموزش داده شده بود!؟)

اقدامات توهین آمیز و ترذیلی علیه کارمندان شریف شهرداری بندرترکمن به هر قصدی که باشد مساله ای است که شورای شهر باید در آن مورد از شهردار سوال نماید و خود شورا باید در مقابل مردم جوابگو باشد.

آقایان یارعلی، کم، پورقاز، چوگان، خانم سوقی و … مسامحه و مصالحه با هر مساله ای شاید قابل توجیه باشد اما “توهین به انسان” از جمله به کارمندان شریف شهرداری قابل توجیه نیست و باید رسیدگی شود، در غیر این صورت شمایید که باید پاسخگو باشید. منظر صدای اعتراض شما علیه توهین به انسان هستیم.

از دروغ و تزویر و شعار و تقلب و بسیاری ترفندها شاید بتوان ردایی دوخت اما از توهین به انسان هیچ گاه ردایی برای نمایندگی دوخته نخواهد شد.

منبع : وبلاگ ایلدش ترکمن صحرا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست