• تاریخ: 2016-03-04
  • شناسه خبر: 15503
  • 374 بازدید

افزایش ۶۰ درصدی تعداد کلاس های استقرار مسافرین نوروزی در آق قلا

ارکین نیوز – رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا گفت: با استفاده از تجربیات سال گذشته و در جهت رفاه حال مسافرین عزیز تعداد کلاس‌ها با امکانات گروه الف به ۵۰ عدد افزایش‌یافته تا بتوانیم استقبال بهتر و بیشتری از مسافرین ...

ارکین نیوز – رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا گفت: با استفاده از تجربیات سال گذشته و در جهت رفاه حال مسافرین عزیز تعداد کلاس‌ها با امکانات گروه الف به ۵۰ عدد افزایش‌یافته تا بتوانیم استقبال بهتر و بیشتری از مسافرین نوروزی داشته باشیم.

نظری رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا در خصوص پیش‌بینی مسافران نوروزی سال ۹۵ به خبرنگار اسپی دژ گفت : با توجه به تجربه‌ی سال ۹۴ ، تمهیدات لازم برای پذیرش و استقرار مسافران محترم در شهرستان آق‌قلا انجام گردیده است.

وی افزود : در سال ۹۴ به لطف خداوند شاهد پذیرش حداکثری مسافران در این شهرستان بوده‌ایم. در این سال جهت اسکان و استقرار این عزیزان نزدیک به ۳۰ کلاس درس در گروه الف در آموزش پرورش ایجاد گردیده بود.

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا ادامه داد : با استفاده از تجربیات سال گذشته و در جهت رفاه حال مسافرین عزیز تعداد کلاس‌ها با امکانات گروه الف به ۵۰ عدد افزایش‌یافته تا بتوانیم استقبال بهتر و بیشتری از مسافرین نوروزی داشته باشیم.

نظری ضمن بیان اهمیت استقرار و اسکان مسافرین نوروزی در شهرها خاطرنشان کرد : امروز اهمیت جذب گردشگر بر همگان اثبات‌شده است. با افزایش سطح کیفیت و خدمات می‌توانیم ضمن معرفی شهرستان، به ایجاد اشتغال و درآمدزایی نیز در سطح منطقه کمک کنیم.
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست