• تاریخ: 2018-08-29
  • شناسه خبر: 26933
  • 243 بازدید

افزایش ۵۰ درصدی پروژه های اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گمیشان نسبت به گذشته

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت شهرستان گفت: پروژه های اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان نسبت به گذشته در هفته دولت امسال ۵۰ درصد افزایش یافته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندار ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت شهرستان گفت: پروژه های اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان نسبت به گذشته در هفته دولت امسال ۵۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج با تاکید بر سیاست های دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد: خدمات رسانی، پاسخگویی و اطلاع رسانی اقدامات از مهمترین برنامه های دولت در سطح کشور می باشد.

وی افزود: هفته دولت فرصت مهمی برای بیان خدمات دولت در جهت توسعه، رفاه و خدمت بی منت برای مردم است.

توماج با اشاره به پروژه های هفته دولت شهرستان بیان داشت: ۷۴ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۳۹۸ میلیاردو ۸۰ میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار گمیشان اضافه کرد: ۷۰ پروژه در این هفته افتتاح خواهد شد که ۵۵ مورد آن عمرانی و ۱۵ مورد آن اقتصادی و اشتغالزایی می باشد.

رییس ستاد گرامیداشت هفته دولت گمیشان تصریح کرد: ان شاالله با بهره برداری از این پروژه ها در طول هفته دولت برای ۴۱۶ نفر شغل ایجاد می شود.

توماج با اشاره به حضور مسئولین بلندپایه کشوری و استانی در شهرستان بیان داشت: حضور وزرا و معاونین وزرا و استاندار گلستان در سطح شهرستان نشان از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

فرماندار گمیشان در پایان گفت: ایجاد اشتغال و اجرای پروژه های عمرانی ماندگار و طرح های اقتصادی در سطح شهرستان از برنامه ها و دستورات ویژه در جهت توسعه همه جانبه می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست