• تاریخ: 2015-06-08
  • شناسه خبر: 4719
  • 648 بازدید

افت ولتاژ برق روستای قلعه جیق آق قلا/مشکل همچنان پابرجاست

ارکین نیوز-از سال ۱۳۹۲ مشکلات افت ولتاژ در این روستا به وجود آمده و مکاتباتی را نیز در این خصوص با فرمانداری، بخشداری، اداره برق، انجام داده ایم. ولی متاسفانه اقدام موثری که این مشکل را برطرف سازد صورت نگرفته است. روستای ...

images
ارکین نیوز-از سال ۱۳۹۲ مشکلات افت ولتاژ در این روستا به وجود آمده و مکاتباتی را نیز در این خصوص با فرمانداری، بخشداری، اداره برق، انجام داده ایم. ولی متاسفانه اقدام موثری که این مشکل را برطرف سازد صورت نگرفته است.

روستای قلعه جیق، از توابع شهرستان آق قلا با مشکلات بسیار زیاد افت ولتاژ مواجه است. به همین دلیل به میان مردم این روستا رفته از نزدیک شاهد ماجرا باشیم.
اسماعیلی دهیار روستای قلعه جیق در این خصوص به خبرنگار اسپی دژ گفت : از سال ۱۳۹۲ مشکلات افت ولتاژ در این روستا به وجود آمد. مکاتباتی را نیز در این خصوص با فرمانداری، بخشداری، اداره برق، انجام داده ایم. ولی متاسفانه اقدام موثری که این مشکل را برطرف سازد صورت نگرفته است.

وی افزود : تمامی مکاتبات و اسناد مربوط به پیگیری های انجام شده نیز موجود می باشد. مردم روستا نیز مراجعات بسیاری به ما دارند ولی ما تاکنون شرمنده آنها شده ایم.

دهیار روستای قلعه جیق ادامه داد : با توجه به گرمای بالای هواد و پیش رو بودن ماه مبارک رمضان مشکلات زیادی را داریم.خانواده هایی هستند که حتی از این انرژی برای روشن شدن پنکه خود نیز نمی توانند استفاده نمایند. از مسئولین ذی ربط شهرستان درخواست دارم تا به ایم مشکل رسیدگی کنند.

از فرماندار محترم شهرستان آق قلا عاجزانه تقاضا دارم به درد دل ما گوش دهد تا این مشکل در آستانه این ماه مبارک رفع گردد.
گرکز، رئیس شورای روستای قلعه جیق نیز ضمن تایید گفته های دهیار گفت : مشکل اصلی و عمده این روستا ضعف ولتاژ می باشد.. چهار خیابان اصلی با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و از اوایل سال ۹۲ هم مکاتبات بسیاری با دستگاه ها ذی ربط انجام گرفته است

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص عدم رفع این مشکل گفت : کمبود بودجه و ازدیاد روستاهای شهرستا از طرف مسئولین دلایل عدم رفع این مشکل اعلام شده است.
وی افزود : حتی یخچال من نیز در سال گذشته بر اثر همین نوستان و ضعف ولتاژ سوخته است. خانوار هایی وجود دارند که پنکه های آنها نیز به دلیل ضعف ولتاژ به خوبی کار نمی کند. آیا مسئولین می توانند در این هوای گرم با این شاریط کار کنند.

@از دولت تدبیر و امید تقاضا داریم تا این مشکل را بررسی و مرتفع سازند

یکی از اهالی دیگر این روستا به خبرنگار ما گفت : ما در این روستا به دلیل ضعف ولتاژ نمی توانیم از وسایل سرمایشی استفاده نماییم. منظور از وسایل سرمایشی کولر های گازی نیست. یخچال های ما بدرستی کار نمی کنند و حتی از پنکه هم نمی توانیم در این روزهای گرم به خوبی استفاده کنیم.
وی افزود : این مشکل در دو سال قبل خیلی کم بوده است. ولی از سال گذشته و امسال شدت گرفته و مشکلاتی را برای ما به وجود آورده است.

از رئیس اداره برق سوالی دارم.آیا ایشان در این روزهای گرم در آستانه ماه مبارک رمضان بدون کولر و وسایل سرمایشی می توانند زندگی کنند؟؟
از مسئولین روستای خود به دلیل پیگیری ها بسیار زیاد تشکر کنم و یک تقاضا از مسئولین دارم و آن هم اینکه مشکل افت ولتاژ در این روستا حل نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست