• تاریخ: 2015-10-05
  • شناسه خبر: 9058
  • 589 بازدید

افت تحصیلی دانش آموزان گمیشانی را چه کسی پاسخگوست؟!

ارکین نیوز-مدسه ۱۳ آبان روستای قلعه حاجی گلدی خان و مدرسه ابتدایی در روستای آرخ بزرگ در دقیقه۹۰ بسته حمایتی یا همان غیر دولتی اعلام شد. به گزارش خبرنگار ما از گمیشان اولیا دانش آموزان این مدارس به منزله اعتراض به این طرح ...

ارکین نیوز-مدسه ۱۳ آبان روستای قلعه حاجی گلدی خان و مدرسه ابتدایی در روستای آرخ بزرگ در دقیقه۹۰ بسته حمایتی یا همان غیر دولتی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ما از گمیشان اولیا دانش آموزان این مدارس به منزله اعتراض به این طرح آموزش و پرورش گمیشان در ابتدای سال تحصیلی، از رفتن دانش آموزان خود به مدارس جلوگیری کردند.

اولیا دانش آموزان از این کار آموزش و پرورش ابراز گله مندی نموده و می گویند:چرا بعد از اینکه تقریبا ۲۰ روز از آغاز سال تحصیلی جدید گذشته این طرح شکست خورده دوره های قبل را انجام می دهند.

یکی از اولیا دانش آموزان از بی برنامگی این اداره تعجب نموده و گفت:آموزش و پرورش در تعطیلات تابستان چکار می کند که این سه ماه را گذرانده و در اول سال تحصیلی جدید این طرح را پیاده کرده است.وی افزود:اگر یک ماه قبل این طرح برنامه ریزی می شد والدین دانش آموزان برای خود چاره اندیشی می کردند.

یکی دیگر از والدین دانش آموزان با اعتراض به این طرح می گوید:با توجه به اینکه مدیر و موسس این گونه مدارس از معلم های جدید و کم تجربه استفاده می کنندکه آموزش معلمی را در این پایه حساس ابتدایی ندیده اند و این حرکت مسئولین امرباعث افت تحصیلی دانش آموزان خواهد شد.

لازم به ذکر که دانش آموزان این مدارس سه روز است که به کلاس درس نمیروند و این دانش آموزان بی گناه بعلت بازیهای….از درس عقب افتادند که به گفته یکی از مسئولین آموزش و پرورش این طرح امسال اجباری نبوده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست