• تاریخ: 2016-03-02
  • شناسه خبر: 15432
  • 490 بازدید

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریهای گلستان

ارکین نیوز-دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای گلستان در اطلاعیه ای نتایچ پذیرفته شدگان اولیه و سه برابر ظرفیت آزمون اسخدامی در مشاغل شهرداریهای استان را اعلام کرد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از استانداری گلستان اسامی پذی ...

ارکین نیوز-دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای گلستان در اطلاعیه ای نتایچ پذیرفته شدگان اولیه و سه برابر ظرفیت آزمون اسخدامی در مشاغل شهرداریهای استان را اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از استانداری گلستان اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ در مشاغل شهرداریهای استان تا تائید مستندات لازم به میزان سه برابر ظرفیت در هر یک از رشته های شغلی با لحاظ سهمیه های مربوط اعلام شده است.
در این اطلاعیه آمده که نتایج پذیرفته شدگان اولیه در آدرس اینترنتی http://golestan.iran-azmoon.ir ارائه شده است.
همچنین دراین اطلاعیه می خوانیم که پذیرفته شدگان می‏بایست مدارک لازم به شرح زیر را جهت تشکیل پرونده استخدامی و تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام، به اداره کل دفتر امورشهری وشوراهای استانداری گلستان واقع در گرگان-میدان بسیج- سایت اداری-ساختمان شماره یک استانداری گلستان- حوزه معاونت هماهنگی امورعمرانی-دفترامورشهری وشوراها – واحد اداری واستخدامی شهرداریها’ حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه ۹۴/۱۲/۲۶ ارائه نمایند.
همچنین تاکیدشده است که ارائه نکردن مدارک لازم تا تاریخ مذکور، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.
مدارک لازم :
۱) اصل و رونوشت تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲) اصل و رونوشت تصویر تمامی صفحات شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
۳) اصل و رونوشت تصویر کارت ملی ( دو رو پشت و روی کارت )
۴) اصل و رونوشت تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیرپزشکی
۵) اصل و رونوشت مستندات مربوط به فرزند شهید ، ایثارگری، خانواده ایثارگران
۶) سوابق پرداخت بیمه در شهرداریها ، سازمانهای وابسته و دهیاریها و سوابق غیررسمی دیگر دستگاههای دولتی
۷) مستندات مربوط به بومی بودن شهر ، شهرستان و استان ( شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی – مقطع تحصیلی داوطلب – همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح – سابقه پرداخت حق بیمه داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام )
۸) سه قطعه عکس ۴*۳ همانند عکس ارسالی از طریق سایت اینترنتی
در این اطلاعیه آمده است که زمان و مکان مصاحبه، پس از بررسی مستندات و سوابق و مدارک پذیرفته شدگان آزمون تخصصی کتبی، متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.
ضمنا به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند کارنامه مربوط به آزمون مذکور، از روز چهارشنبه مورخه ۹۴/۱۲/۱۲ در سایت http://golestan.iran-azmoon.ir قابل مشاهده و دریافت می باشد و در صورت اعتراض، طبق دستورالعمل استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریها ابلاغی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج پس از ثبت در دبیرخانه استانداری گلستان، به دفتر امورشهری وشوراهای استانداری برای بررسی ارائه نمایند، پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
این آزمون برای پنج رشته شغلی مهندسی راه و ساختمان، کارشناس شهرسازی، آرشیتکت، مسئول خدمات مالی، کارشناس امور اداری به تعداد ۸ نفر برای شهرداریهای فاضل آباد، آق قلا، سیمین شهر و گمیش تپه در روز جمعه مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ برگزار که ثبت نام آن از روز یکشنبه بیست و دوم آذرماه الی پنجم دی ماه سال جاری از طریق سایت استانداری گلستان انجام شده بود.
استان گلستان دارای ۱۴ شهرستان شامل ۲۹ شهر و ۱۰۰۸ روستا است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست