• تاریخ: 2018-06-28
  • شناسه خبر: 26549
  • 297 بازدید

اعطای احکام بازنشستگی پیش از موعد ۲۳۵ نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان

ارکین نیوز-در مراسمی نمادین، باحضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان، احکام بازنشستگی پیش از موعد ۲۳۵ نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اعطا شد. به گزارش پایگاه اطلاع ...

ارکین نیوز-در مراسمی نمادین، باحضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان، احکام بازنشستگی پیش از موعد ۲۳۵ نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اعطا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در حال حاضر در استان گلستان، ۳۳۶ نفر مشمول دریافت مستمری بازنشستگی پیش از موعد از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند که تا امروز احکام ۲۳۵ نفر صادر و مستمری آنها برقرار شد.

بر اساس این گزارش، طبق قانون، بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر که سن آنها به ۷۰ سال رسیده و ۱۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه دارند می توانند پیش از موعد بازنشسته شده و مستمری ماهانه دریافت کنند.

لازم به ذکر است، ۴۵ هزار نفر، بیمه شده ی صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان گلستان هستند که از این تعداد، ۴۴۴ نفر مستمری فوت، ۱۱۱ نفر مستمری از کار افتدگی دریافت می کنند و ۳۳۶ نفر نیز به بازنشستگی پیش از موعد رسیده اند.

لازم به ذکر است، همه روستاییان و عشایر، کشاورزان غیر ساکن در روستا، کارکنان مراکز و شرکت های وابسته به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و نظام دامپزشکی، شاغلان فصلی و ساکنان شهرهای زیر بیست هزار نفر، رانندگان حمل بار و مسافر برون شهری در روستاها و شهر های زیر بیست هزار نفر و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی می توانند با مراجعه به نزدیک ترین دفاتر کارگزاری بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر محل سکونت خود، نسبت به بیمه خود و اعضای خانواده مشمول و همچنین کسب اطلاعات بیشتر، اقدام نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست