• تاریخ: 2018-03-30
  • شناسه خبر: 25754
  • 305 بازدید

اعزام چهارمین کاروان راهیان نور آق قلا به مناطق جنوب

ارکین نیوز-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفت: چهارمین کاروان راهیان نورسال ۹۶ از اقشار مختلف مردم آق قلا به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شد. سرهنگ زرگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا در گفتگو با خبرنگار ...

ارکین نیوز-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفت: چهارمین کاروان راهیان نورسال ۹۶ از اقشار مختلف مردم آق قلا به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

سرهنگ زرگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : شهرستان آق قلا شاهد اعزام کاروان راهیان نور به استعداد ۶ دستگاه ماشین با همکاری ادارات و ارگان های شهرستان بود.

وی افزود : ما در سال ۹۶ در حدود ۴ دوره اعزام داشتیم و این آخرین مرحله سال قبل است که به اوایل امسال موکول شده بود. که تقریبا ۱۸۰ نفر به علاوه عوامل اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا نیز در حاشیه این اعزام گفت : فلسفه راهیان نور فلسفه زیارت است. بهترین عزیزان ما برای حفظ سرزمین و کیان و دستاورد های نظام و انقلاب و فرمان حضرت امام و اطاعت رهبری جان خود را از دست دادند و شهید شدند و بالاتر از شهادت هیچ جایگاهی نیست .

وی ادامه داد : هدف از این اعزام آن است که در جنوب ایران چه اتفاقات بزرگی افتاده است چه سردارانی چه عزیزانی برای حفظ وطن از جان خود گذشتند و این یک زیارتی است ما هم با همکاری ادارات به خصوص سپاه آق قلا این اعزام صورت گرفت/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست