• تاریخ: 2016-06-26
  • شناسه خبر: 18887
  • 490 بازدید

اظهارات نورقلی پور درباره اینچه برون و خواجه نفس

ارکین نیوز- نماینده مردم شهرستان های غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی ازتلاش های نمایندگان استان برای تصویب لایحه منطقه آزاد اینچه برون در مجلس خبر داد و گفت: نمایندگان گلستان با وحدت و همدلی در این خصوص فعالیت و تاسیس من ...

ارکین نیوز- نماینده مردم شهرستان های غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی ازتلاش های نمایندگان استان برای تصویب لایحه منطقه آزاد اینچه برون در مجلس خبر داد و گفت: نمایندگان گلستان با وحدت و همدلی در این خصوص فعالیت و تاسیس منطقه آزاد اینچه برون را در راستای توسعه استان ارزیابی می کنند.

رامین نور قلی پور جمعه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: ما نمایندگان استان در مجلس با جدیت این موضوع را از کانال های مختلف پیگیری می کنیم تا این آرزوی مردم استان به واقعیت تبدیل شود.
نماینده بندر ترکمن، کردکوی، بندرگز و گمیشان همچنین از فعال کردن برخی از بنادر غیرفعال در حوزه غرب استان به عنوان راهی برای رونق اقتصادی و اشتغالزایی نام برد و گفت: بندر خواجه نفس در این حوزه از جمله این بنادر بشمار می رود که شرایط آن برای تبدیل شدن به یک بندر فعال کاملا مهیاست.
وی در بخش دیگری از این گفت و گو به عضویت نمایندگان استان در کمیسیون های مختلف مجلس اشاره کرد و یادآور شد: رایزنی های گسترده درون و خارج مجلس باعث شد تا نمایندگان این استان توزیع متناسبی در بین کمیسیون های تخصصی خانه ملت داشته باشند.
به گفته وی یکی از بزرگترین کارهایی که بعنوان مقدمه در قالب مجمع نمایندگان گلستان در دستور کار قرار گرفت، توزیع متناسب اعضا بین کمیسیون های تخصصی بود.
وی خاطرنشان کرد: رقابت های تنگاتنگی برای عضویت در کمیسیون های مجلس دهم وجود داشت.
گفتنی است استان گلستان هفت نماینده در خانه ملت دارد که در کمیسیون های انرژی، فرهنگی، برنامه و بودجه، اقتصادی، صنایع و معادن، عمران و کشاورزی عضو شده اند.
همچنین طرح منطقه آزاد اینچه برون که در مجلس نهم رای نیاورد، دوباره در دستور کار و پیگیری مسوولان استان گلستان برای تصویب نمایندگان ملت قرار گرفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست