• تاریخ: 2015-07-09
 • شناسه خبر: 5885
 • 1,088 بازدید

اطلاعیه کمیته اقوام و مذاهب گلستان جهت شرکت با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

ارکین نیوز-کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان از مردم شریف استان گلستان و ترکمن صحرا جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.متن دعوتنامه کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان به شرح ذیل می باشد: ضمن قبولی طاعات و عبادات،ازمردم ...

P6120139-150x150
ارکین نیوز-کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان از مردم شریف استان گلستان و ترکمن صحرا جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.متن دعوتنامه کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان به شرح ذیل می باشد:

ضمن قبولی طاعات و عبادات،ازمردم شریف ،انقلابی و متدین ترکمن صحرا و استان گلستان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس برای حمایت از آرمانهای ملت مظلوم فلسطین دعوت به عمل می آید تا باحضور گرم خود،همبستگی ابدی ملت ایران و فلسطین را به جهانیان نشان دهیم..
عبدالغفار رادمهر-دبیرکمیته اقوام و مذاهب استان گلستان
81676135-70022216

 • کمال - 2015-07-10 در 7:07 ب.ظ

  شرکت در راهپیمایی و اعلام انزار از رژیم غاصب اسراییل وظیفه هر مسلمان است و لی به نطر می رسد آقای رادمهر با ارایه عکس خود در اطلاعیه راهپیمایی ها بیشتر خود را تبلیغ می کند این موضوع از نطر مردم پنهان نیست
  کسی که از این موضوع سو استفاده کند وای به روزی که برود به مجلس

 • عبدالغفار رادمهر - 2015-07-16 در 4:15 ق.ظ

  به کمال جان
  سلام و عرض ادب به دوستی که هنوز ما را نشناخته است، هر چند می گویند نظر دوستان قابل احترام است . اما چند نکته قابل ذکر بود که به آقای کمال عزیز عرض کنم که اولآ عکس مربوط به این حقیر مربوط به سخنرانی بود که در مراسم همایش گرامیداشت ۲۴ خرداد سال ۹۲ انتخابات ریاست جمهوری که در سالن دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان گرگان برگزار گردید. و متن آن سخنرانی در سایت ارکین نیوز و دیگر سایت ها و جراید منتشر شد که امیدوارم مطالعه کرده باشید. دومآ من از مدیر سایت نخواستم که این عکس در این اطلاعیه درج شود ، مدیر سایت در این خصوص باید جوابگو باشد که چرا با اینکه عکس ۳*۴ ما را در آرشیو خود داشته و دارند ، این عکس را برای اطلاعیه درج نمودند ؟ در ضمن عملکرد دو ساله من از زمانی که به عنوان دبیر کمیته اقوام انتخاب شده ام ، به هیچوجه نشان دهنده آن نیست که از جایگاه خود برای امیال خویش سو استفاده نمایم . ضمنآ من هم مثل بقیه، از جایگاه حقوقی خود در کمیته اقوام همانند سایرمسئولین که ازمردم خواستند درراهپیمایی شرکت نمایند، ما هم دعوت نمودیم. حالا نمی دانم اگر با موجودیت کمیته اقوام مشکل دارید ، آن بحث جداگانه ای است که خود فرصت دیگری می طلبد تا بیشتر با همدیگر آشنا شویم . بیاییم یاد بگیریم که هیچوقت قضاوت یکطرفه در مورد موضوع یا مطلبی نکنیم ، بلکه بیاییم بیشتر با یکدیگر آشنا شویم . با تفکرات خودمان ، با اندیشه های درونی مان ، با اهداف و آرمان های همدیگر آشنا شویم . کمال جان ، اگر دوست داشتید، می توانید از مدیریت سایت شماره من را بگیرید و در این خصوص با من و کمیته اقوام ارتباط برقرار نمایید. سربلند و سرافراز باشید .

 • modir - 2015-07-16 در 8:05 ب.ظ

  باسلام خدمت دوست عزیز کمال
  گفته های آقای رادمهر کاملادرست بوده و عکس وی را از آرشیو سایت خودمان پیدا کرده از از آن استفاده نمودیم. با توجه به گفته آقای رادمهر و با وجود عکس ۳×۴ ما این عکس را استفاده کردیم.
  باتشکر.مدیریت سایت ارکین نیوز

 • شهروند - 2015-07-16 در 10:46 ب.ظ

  سلام به کمال .با حدس و گمان نمی شود در باره کسی نظر داد. قبل از هر نظرباید درصدی هم به این فکر کنیم که مبادا اشتباه کنیم که جبرانش سخت می شود و حق الناسی پایمال شود. از مدیر سایت تشکر می کنیم که روشنگری کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست