• تاریخ: 2015-09-30
  • شناسه خبر: 8762
  • 872 بازدید

اطلاعیه حضرت آیت الله نورمفیدی در خصوص حادثه دیدگان منا

ارکین نیوز-حضرت آیت الله نورمفیدی بمنظور همدلی با مصیبت دیدگان و مجلس بزرگداشت جانباختگان سرزمین منی اطلاعیه ای را صادر نمود. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان درمتن این اطلاعیه آ ...

ارکین نیوز-حضرت آیت الله نورمفیدی بمنظور همدلی با مصیبت دیدگان و مجلس بزرگداشت جانباختگان سرزمین منی اطلاعیه ای را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان درمتن این اطلاعیه آمده است:

بسمه تعالی

حادثه دردناک و غم انگیز منی،امت اسلامی مخصوصا ملت ایران و به ویژه استان گلستان را عزادار نموده و چشم اشک بار و چهره غم زده زوار بازگشتی حکایت از عمق فاجعه می کند .اضافه بر همه بی کفایتی های رژیم ال سعود شنیده میشود که حتی از برگرداندن اجساد مطهره به اوطانشان ممانعت به عمل می آورد .عوامل رژیم سعودی ایام عید ما را تبدیل به عزا نموده اند لذا برای همدلی با مصیبت دیدگان در شب و روز عید غدیر جشن و سروری نخواهیم داشت و فقط به سنت حسنه دیدار علماء و ذراری رسول خدا (ص) اکتفاء می شود . همچنین بدین وسیله اعلام میشود ؛از طرف مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی )مجلس بزرگداشتی در روز یکشنبه ۱۲ مهر از ساعت ۱۵/۳۰ الی۱۷ در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار می شود .شرکت عموم مومنین بویژه علما ء و روحانیون موجب همدردی و تسلی خاطر باز ماندگان می گردد.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سید کاظم نورمفیدی
سایت نماینده ولی فقیه دراستان گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست