• تاریخ: 2014-12-30
  • شناسه خبر: 390
  • 649 بازدید

استقرار اداره ثبت احوال و تامین اجتماعی دو ضرورت مهم برای سیمین شهریها

ارکین نیوز-بخشدار بخش گلدشت با توجه به نیاز مردم و بعد مسافت تا شهرهای گمیش تپه و بندرترکمن بر ضرورت استقرار ادارات ثبت احوال و تامین اجتماعی در سیمین شهر تاکید کرد. به گزارش ساحل گمیشان : امیر شیر توماج بخشدار بخش گلدشت ...

jalase-shora01
ارکین نیوز-بخشدار بخش گلدشت با توجه به نیاز مردم و بعد مسافت تا شهرهای گمیش تپه و بندرترکمن بر ضرورت استقرار ادارات ثبت احوال و تامین اجتماعی در سیمین شهر تاکید کرد.

به گزارش ساحل گمیشان : امیر شیر توماج بخشدار بخش گلدشت گمیشان در جلسه با اعضای شورای شهر سیمین شهر که روز گذشته برگزار شد از همه اعضای شورای شهر خواست تا با تلاش و کوشش در جهت رفع مشکلات مردم دعای خیرشان را از آن خود کنند.

وی در ادامه گفت: خانه های قدیمی سیمین شهر میراثی گرانبهات که باید در حفظ آن کوشید تا فرزندان مان نیز از آن بهرمند شوند.

بخشدار بخش گلدشت در ادامه به مشکل مهم آب شرب در سیمین شهر اشاره کرد و افزود : طبق رایزنی ها و تصمیماتی که در این زمینه با مسئولین گرفته شده است ، به زودی دوحلقه چاه جهت تامین آب منطقه احداث خواهد شد و این کار حداقل یک میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت .

توماج در پایان بر ضرورت استقرار هرچه سریعتر ادارات ثبت احوال و تامین اجتماعی در سیمین شهر تاکید کرد و افزود، مردم سیمین شهر برای کارهای خدمات درمانی و گرفتن شناسنامه برای فرزندانشان مجبورند به شهرهای گمیش تپه و یا بندرترکمن مراجعه کنند که به دلیل مسافت زیاد برای مردم مشکل است و دچار زحمت می شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست