• تاریخ: 2014-12-04
  • شناسه خبر: 101
  • 538 بازدید

استقبال گرم مردم دوگونچی از رییس جمهور

ارکین نیوز – رییس جمهوری دقایقی پیش بامردم روستای دوگونچی از توابع شهرستان آق قلا دیدار و بر لزوم بررسی مشکلات اهالی این روستا از سوی استانداری و وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین ‘حسن روحا ...

IMG_5106

ارکین نیوز – رییس جمهوری دقایقی پیش بامردم روستای دوگونچی از توابع شهرستان آق قلا دیدار و بر لزوم بررسی مشکلات اهالی این روستا از سوی استانداری و وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ‘حسن روحانی’ که در جریان مشکل اهالی این روستا به دلیل عبور بخشی از راه آهن ترانزیتی اینچه برون – گرگان از این محل قرار گرفته بود در مسیر برگشت از اینچه برون به دیدار اهالی این روستا رفت و از نزدیک مشکلات آنان را بررسی کرد.

رییس جمهوری دراین دیدار از استاندار گلستان و وزیر راه و شهرسازی خواست در اسرع وقت مشکلات بوجود آمده را بررسی و راهکار مناسب برای آن پیدا و مشکل مردم را رفع نمایند.

‘الیاس هیوه چی’ فرماندار شهرستان آق قلا  در این بازدید به نمایندگی از مردم روستا  به  رئیس جمهور اظهار داشت: به دلیل اجرای خط آهن اینچه برون – گرگان، راه ارتباطی این روستا از قسمت شمالی مسدود شده است.

وی اضافه کرد: درحاشیه شمالی روستا نیز رودخانه واقع شده ،ضمن اینکه در دو قسمت دیگر روستا اراضی منابع طبیعی و یک دهنه پل احداثی برای راه آهن می باشد.

وی افزود: اجرای راه آهن و دیگر موانع موجود سبب شده تا این روستا در معاصره قرار گیرد و راه خروجی مناسب نداشته باشد ضمن اینکه توسعه روستا نیز میسر نخواهد بود.

هیوه چی طی مصاحبه خبری با خبرنگاران ابراز امیدواری کرد، با دستور صادر شده از سوی رییس جمهوری مشکلات مردم این روستا رفع و راه ارتباطی مناسب برای آنان بازگشایی شود.

روستای دوگونچی آق قلا افزون بر ۲ هزارو ۵۰۰ نفر جمعیت دارد.

شهرستان آق قلا با افزون بر ۱۰۹ هزار نفر جمعیت در شمال استان گلستان و ۱۵کیلومتری گرگان واقع است.

منبع سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست