• تاریخ: 2016-01-21
  • شناسه خبر: 13563
  • 713 بازدید

استان گلستان درنمایشگاه گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته درقشم خوش درخشید

ارکین نیوز-غرفه های استان گلستان در نمایشگاه گردشگری، هتلداری وصنایع وابسته در قشم بیشترین سطح حضور در بین استانهای کشور را به خود اختصاص داد و با استقبال خوبی روبه رو شد. به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی این اداره کل، ...

ارکین نیوز-غرفه های استان گلستان در نمایشگاه گردشگری، هتلداری وصنایع وابسته در قشم بیشترین سطح حضور در بین استانهای کشور را به خود اختصاص داد و با استقبال خوبی روبه رو شد.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی این اداره کل، مدیر کل این دستگاه اجرایی با اعلام این مطلب گفت: دراین نمایشگاه که از ۲۳ الی ۲۶ دی ماه در منطقه آزادتجاری قشم محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد، استان گلستان با ۴غرفه گردشگری‌، صنایع دستی و الاچیق ترکمن وگروه موسیقی وآیینی بیشترین سطح حضوررادربین استانهای کشوربه خود اختصاص داد.

ابراهیم کریمی در ادامه به بازدید دکترسلطانی فرمعاون رییس جمهورو رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری به همراه دکتر مومنی رییس منطقه آزادتجاری قشم ازغرفه ها ،آلاچیق ونمایشگاه گردشگری استان گلستان اشاره نمود.
photo_2016-01-16_11-06-17
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان گلستان همچنین رهآورد حضور دراین نمایشگاه را برشمرد وافزود: برقراری خط پروازگرگان- قشم از رهاورد حضور در این نمایشگاه است که باهمت وتلاشهای شرکت خدماتی مسافرتی زمردگشت گلستان مهیا شد.

وی در پایان اذعان داشت: بهره مندی از فرصت ها برای معرفی جاذبه های طبیعی، گردشگری، تاریخی و مذهبی گلستان همچنین صنایع دستی این استان و جذب گردشگران از برنامه های این اداره کل است و بی تردید حضور در این نمایشگاه ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطبین و گردشگران خواهد داشت .
photo_2016_01_16_11_06_26
photo_2016_01_16_11_06_35

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست