• تاریخ: 2018-04-19
  • شناسه خبر: 25920
  • 321 بازدید

استاندار گلستان : ضرورت برقراری توزیع عادلانه منابع و امکانات در گلستان

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: توجه به تعادل در برقراری توزیع عادلانه منابع و امکانات بین دستگاه های اجرایی و توسعه متوازن استان ضروری است. سید مناف هاشمی استاندار گلستان در نشست هم اندیشی برنامه توسعه استان گلستان گفت: ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: توجه به تعادل در برقراری توزیع عادلانه منابع و امکانات بین دستگاه های اجرایی و توسعه متوازن استان ضروری است.

سید مناف هاشمی استاندار گلستان در نشست هم اندیشی برنامه توسعه استان گلستان گفت: بعضی از دستگاه‌ها مانند بانک‌ها، وزارت اقتصاد و دارایی، صنعت و معدن و تجارت و شهرک‌های صنعتی، از عملکرد خود در سال ۹۶ و سال‌های قبل، گزارش دادند.

وی ادامه داد: در استان گلستان، ۴ و ۴ دهم از منابع کشور در حوزه بانکی مصرف می‌شود و یکصد و پنجاهم منابع کشور، طبق گزارش بانک ملی، در اختیار گلستان است.

هاشمی افزود: در حوزه تسهیلات رفع موانع هم، ۴ و ۴ دهم درصد، منابع را استفاده می‌کنیم که متوسط سهم ما، ۲ و ۲ دهم است و ما ازسهم سایر استان‌ها استفاده می‌کنیم.

وی گفت: یکی از وظایف برنامه ریزی استان، جلسات آمایشی است که باید آن را متعادل کنیم تا در آینده به اهداف خود برسیم/باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست