• تاریخ: 2015-05-01
  • شناسه خبر: 3589
  • 838 بازدید

استاندار گلستان از وضعیت خدمات و نظافت محیطی بندرترکمن شدیدا انتقاد کرد

ارکین نیوز- استاندار گلستان در همایش استانی روز ملی شوراها اظهار کرد: کارآمد ساختن شوراها یک وظیفه همگانی است و همه ما وظیفه داریم این مدیریت منطقی را در جامعه سازماندهی کنیم. پایگاه عدالت خواهان گلستان” استاندار گ ...

1430397039index
ارکین نیوز- استاندار گلستان در همایش استانی روز ملی شوراها اظهار کرد: کارآمد ساختن شوراها یک وظیفه همگانی است و همه ما وظیفه داریم این مدیریت منطقی را در جامعه سازماندهی کنیم.

پایگاه عدالت خواهان گلستان” استاندار گلستان در همایش استانی روز ملی شوراها که نماینده ولایت فقیه در استان و فرمانداران و شهرداران و و اعضای شورای شهر شهرستانها حضور داشتند. از وضعیت خدمات و نظافتی شهر بندرترکمن شدیدا انتقاد و از مسئولین مرتبط با این حوزه خواست در این خصوص پیگیرهای لازم را انجام و موانع موجود را برای خدمات بیشتر به مردم را برطرف نمایند

وی گفت: شوراها جوهره ی مردم هستند و مولود جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی و باید نسخه کارآمدی شوراها برای هر شهر و یا روستا با توجه به ویژگی های آن تهیه شود .

وی با تاکید بر اینکه ارائه شعار « دولت و ملت، همدلی و همزبانی » از سوی مقام معظم رهبری هدیه بزرگی در طلیعه سال بوده است، خاطر نشان کرد: همدلی مردم با دولت از جمله مسائلی است که شوراها در آن نقش برجسته ای دارند و اگر می خواهیم توفیقی برای همدلی و همزبانی بین دولت و ملت پیدا کنیم باید از طریق شوراها باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست